Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  3D YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  TYT 5'li Deneme Tamamı Video Çözümlü 3D Yayınları

  9786051944043
  3D YAYINLARI TYT 5'Lİ DENEME
  37,50 ₺ 26,25 ₺

  3D Yayınları

  3D Yayınları, eğitim sektöründe 20 yıllık deneyim ve birikimiyle Çözüm Yayın Grubu tarafından hayat bulmuştur. 3D Yayınları, bireyin ve toplumun faydasını gözeten bir yaklaşımla eğitim sektöründe bu sorumluluğu üstlenmiştir. Çözüm Yayınları bünyesinde varlığını sürdüren 3D Yayınları, yılların birikimi ve tecrübesiyle yayın hayatına başlayarak Türkiye’deki okulların eğitim ve öğretim ihtiyacını geniş kapsamda karşılamaktadır.

  Çözüm Akademi Okulları, Türkiye genelinde kendi ekolünü yaratarak yayın hayatı birikimiyle, öğretim hayatında da bir ekosistem oluşturmuştur. Birçok özel okulun yayın talebini karşılarken, diğer yandan kitap ve eğitim yayınları kapsamında yüzlerce ürünüyle eğitim-öğretim dünyasına katkı sağlamaktadır. Eğitimde teori ve uygulamaları ile çocuk ve insan odaklı, iddialı, gelişen dünyaya uyum sağlayabilecek öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemiştir. Bu anlayışla dünya ülkelerinin ve Türkiye’nin eğitim uygulamalarını titizlikle araştırarak, kendine özgü bir biçimde sentezlemiş ve bir öğrenme ekosistemi yaratarak uygulamaya başlamıştır.

  İlköğretim 1. Sınıftan üniversiteye kadar yayın bandını oluşturan kitap çeşitliliği, zengin bilgi birikimi ile her beklentiye en iyi çözümleri üretiyor.

  3D Yayınları, TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) ve AYT (Alan Yeterlilik Sınavı) için oluşturduğu eğitim setleri, soru bankaları, yaprak test, planı ders föyü, paket denemeler kategorileriyle yayınlarını sunuyor.

  TYT kapsamında; Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Türkçe, Matematik, Coğrafya, Tarih, Türkçe, Biyoloji, Kimya, Fizik, Geometri, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Paragraf, Dilbilgisi dersleri için ÖSYM tarzında hazırlanmış, tamamı video çözümlü soru bankaları yer alıyor.

  TYT (Temel Yeterlilik Sınavı) eğitim setleri Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Türkçe, Paragraf Simülasyon Denemeleri ismiyle deneme kitapları, ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşturulmuş ve koparmalı özelliği sayesinde öğrenci odaklı bir yaklaşımla öğrenciye kolaylık sunuyor. Ayrıca TYT eğitim setlerinde, “TYT 5 Deneme” isimli kitabı yeni nesil sorularla harmanlanmış ve kolay, orta, zor seviye olarak zenginleştirilmiştir.

  AYT (Alan Yeterlilik Sınavı) Eğitim Setleri; Kimya, Biyoloji, Fen Bilimleri, Fizik, Edebiyat-Sosyal Bilimler 1, Tarih, Matematik, Geometri derslerinin soru bankalarını kapsıyor. AYT Simülasyon Denemeleri, Fen Bilimleri, Matematik, Edebiyat Sosyal Bilimler 1 için hazırlanmış, tamamı video çözümlü yeni nesil sorulardan oluşuyor. Aynı zamanda “AYT 5 Deneme Eşit Ağırlık” ve “AYT 5 Deneme Sayısal”  isimli soru kitapları da bulunuyor.

  “TYT - AYT Son Prova” soru bankası yeni nesil ve özgün sorularla harmanlanmıştır. Gerçek sınav deneyimi yaşatan sorularla özenle hazırlanmış ve soruların tamamı video çözümlü olarak sunulmuştur. 3D Yayınları, öğrencilere gerçek bir sınav deneyimi sunuyor ve sınav optiklerini sitesi üzerinden okutabilme imkânı da sağlıyor.

  TYT Fen Bilimleri Simülasyon Denemeleri,  4 kolay 7 orta 4 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 15 adet koparmalı deneme içeriyor.

  TYT Sosyal Bilimler Simülasyon Denemeleri, 4 kolay 7 orta 4 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 15 adet koparmalı deneme içeriyor.

  TYT Türkçe Simülasyon Denemeleri, 3 kolay 4 orta 3 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 10 adet koparmalı deneme içeriyor.

  TYT Matematik Simülasyon Denemeleri, 3 kolay 4 orta 3 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 10 adet koparmalı deneme içeriyor.

  TYT Paragraf Simülasyon Denemeleri, 5 kolay 20 orta 5 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 15 adet koparmalı deneme içeriyor.

  AYT Fen Bilimleri Simülasyon Denemeleri, 3 kolay 4 orta 3 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 10 adet koparmalı deneme içeriyor.

  AYT Edebiyat Sosyal Bilimler 1 Simülasyon Denemeleri,3 kolay 4 orta 3 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 10 adet koparmalı deneme içeriyor.

  AYT Matematik Simülasyon Denemeleri, 3 kolay 4 orta 3 zor ÖSYM tarzında kitapçıklardan oluşan 10 adet koparmalı deneme içeriyor.

  3D Yayınları, yayın hayatına teknolojiyi de entegre ederek eğitim içeriklerini akıllı tahta ve çözümlü videolar özellikleriyle öğrencilerin kullanımına sunuyor. Ayrıca optik doldurma özelliği sayesinde öğrencilere gerçek bir sınav deneyimi de yaşatıyor. Yılların deneyimi, değerli eğitmenler tarafından özveri ve emekle hazırlanan içerikler teknolojiyle buluşarak hem öğrencilerin hem de eğitmenlerin başarısına ortak oluyor. Uzun süren çalışma ve araştırmalarla alanında uzman olan eğitmenler, yeni nesil soruları öğrencilerin bilgisine sunuyor. 3D Yayınları ile sınava hazırlanan öğrenciler, ÖSYM tarzında soruları tanıyor ve sınav öncesinde geniş kapsamda çeşitli sorularla hazırlık yapma imkânı bularak, sınavda başarıya ulaşıyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  50 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası