75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Açı Yayınları

  Açı Yayınları

  Açı Eğitim Kurumları, 1993 yılında Ankara’da öğretim hayatına başladı. Kurulduğu tarihten itibaren birçok şubesiyle birlikte yüzlerce eğitim kurumuna önemli ölçüde yayın desteği sağladı. Kuruluşundan bu yana LGS ve Üniversite Giriş Sınavları hazırlıklarında birçok başarıya imza attı. Yetiştirdiği yüz binlerce öğrenciye üniversite kapılarını araladı ve onların hayatlarına dokundu.

  Eğitimde bütünleyici anlayışıyla disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman ve güvenilir öğretmenler yetiştirerek eğitim dünyasına büyük katkılar sağlamıştır. Türkiye genelinde, büyük sınav organizasyonlarıyla öğrencilerin gerçek sınava kendilerini hazırlamalarına yardımcı olarak kendini sürekli güncel tutmuştur.

  Profesyonel yayıncılık anlayışıyla titizlikle hazırlamış olduğu okul öncesi ve ilkokuldan üniversite hazırlığa kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her dokümanda kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur. Son teknoloji ürünü gösterimler, ders CD’leri ve uzaktan eğitim programlarıyla alanına örnek olacak bir katkı sağlamıştır. Öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla yeniliklerin ve geleceğin aydınlık öncüsü olmayı amaçlamıştır.

  Açı Eğitim Kurumları, düzey belirleme sınavlarıyla oluşturduğu seviye gruplarıyla öğrencilerin konu kavrama ve soru çözme becerilerini artırmış ve hızlandırmıştır. Zengin ve geniş kütüphaneciliğin de temsili olmuştur. Çözümlü sorularıyla LGS ve Üniversiteye Giriş Sınavlarının standartlarını yakalayan “Açı Deneme Sınavları” Türkiye genelinde tercih edilmektedir.

  Açı Eğitim Kurumları, tutarlı, kararlı, kendinden emin, deneyimli kadrosuyla birçok başarı ve yenilikle hizmet sunmaya devam ediyor.

  Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liseden üniversiteye kadar ihtiyaç duyulan her içeriği özenle hazırlamış ve sunmaktadır.

  2. Sınıf kategorisinde; Hayat Bilgisi, Matematik, İngilizce, Türkçe için Soru Bankası, Temel Dersler Konu Anlatımı, Temel Dersler Soru Bankası, Çek Kopart Test ve 6’lı Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  3. Sınıf kategorisinde; Hayat bilgisi, Matematik, Türkçe, İngilizce, Fen Bilimleri için Etkinlikli Soru Bankası, Temel Dersler Konu Anlatımı, Temel Dersler Soru Bankası, Çek Kopart Yaprak Test ve 6’Lı Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  4. Sınıf kategorisinde; Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri, İngilizce için Etkinlikli Soru Bankası, Temel Dersler Konu Anlatımlı, Temel Dersler Soru Bankası, Çek Kopart Yaprak Test, 6’lı Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  5.Sınıf kategorisinde; Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen bilimleri, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi için Efsane Soru Bankası, Tut Sakla Çek Çöz, Çek Kopart Yaprak Test, Tüm Dersler Konu Anlatımlı, Tüm Dersler Soru Bankası, 5’li Paket Deneme, 8’li Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  6. Sınıf kategorisinde; Türkçe Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi için Efsane Soru Bankası, Tüm Dersler Konu Anlatımlı, Tüm Dersler Soru Bankası, Tut Sakla Çek Çöz, Yaprak Test, 5’li Paket Deneme, 8’li Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  7. Sınıf kategorisinde; Türkçe Matematik Fen Bilimleri Sosyal Bilgiler İngilizce için Efsane Soru Bankası,  Tut Sakla Çek Çöz, Tüm Dersler Konu Anlatımlı, Tüm Dersler Soru Bankası, Çek Kopart Yaprak Test, Yaprak Test, 5’li Paket Deneme, 8’li Paket Deneme yayınları bulunuyor.

  8. Sınıf kategorisinde; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce için Efsane Soru Bankası, Tut Sakla Çek Çöz, LGS Tüm Dersler Konu Anlatımlı, LGS Tüm Dersler Soru Bankası, Yaprak Test yayınları hazırlamıştır.

  LGS yayınları;  Türkçe, LGS Matematik, LGS Fen Bilimleri, LGS İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve LGS İngilizce olarak 12’Li Deneme Sınavı şeklinde hazırlanmıştır. Aynı zamanda, “Sayısal Sözel 5’li Deneme Sınavı” ile “Çözülmesi Gereken 1001 Soru” kitabı öğrencilere sunulmuştur.

  9. Sınıf; Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Tarih, Coğrafya, Fizik, Kimya Biyoloji için geniş kapsamda hazırlanan soru bankalarından oluşuyor.

  10. Sınıf; Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Tarih, Coğrafya, Fizik, Kimya Biyoloji için geniş kapsamda hazırlanan soru bankalarından oluşuyor.

  11. Sınıf; Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Tarih, Coğrafya, Fizik, Kimya Biyoloji için geniş kapsamda hazırlanan soru bankalarından oluşuyor.

  “TYT Çözülmesi Gereken 1001 Soru” her ders için hazırlanmış TYT Efsane Soru Bankası, Çek Kopart Yaprak Test, TYT 5’li Deneme Sınavı olarak sunulmuştur.

  Her ders için hazırlanmış “AYT Efsane Soru Bankası”, Çek Kopart Yaprak Test, AYT 5’li Deneme Sınavı olarak sunulmuştur.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası