75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Altın Karma Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AYT 10'lu Deneme Seti Altın Karma Yayınları

  9786056928543
  Altın Karma 2020 AYT 10 Deneme Seti
  64,00 ₺ 34,90 ₺

  TYT 10'lu Deneme Seti Altın Karma Yayınları

  9786056928536
  Altın Karma TYT 10 Deneme Seti Kısa Özet
  64,00 ₺ 34,90 ₺

  TYT Fen Bilimleri Deneme Altın Karma Komisyondan

  9786056928550
  Altın Karma TYT Fen Bilimleri Komisyondan 5 x 20 Deneme
  25,00 ₺ 19,90 ₺

  TYT Matematik Deneme Altın Karma Komisyondan

  9786056928567
  ALTINKARMA KOMİSYONDAN TYT MATEMATİK DENEME
  32,00 ₺ 19,90 ₺

  TYT Türkçe Deneme Altın Karma Komisyondan

  9786056928574
  Altın Karma TYT Türkçe
  32,00 ₺ 19,90 ₺

  TYT Altn Karma 10'lu Deneme ve Uzman Problem ve Paragraf Deneme Paketi

  150.001.00030
  TYT 10 Deneme Seti Altın Karma Yayınları | TYT Planet Problem ve Paragraf Denemeleri Uzman Yayınları
  109,00 ₺ 64,90 ₺

  Altın Karma Yayınları

  Türkiye’nin en çok bilinen farklı yayınevlerinin toplandığı bir isim olan Altın Karma Yayınları farklı alanlardan, disiplinlerden ve seviyelerden pek çok farklı gruptan öğrencinin bir buluşma noktasıdır. Eğitim ve müfredat sisteminin ve sınav yöntemlerinin sıklıkla ve habersiz bir şekilde son anda değiştiği ülkemizde değişimlere kolay adapte olan ve öğrencilerin eksiksiz bir şekilde sınavlara başarıyla katılmalarına yardımcı olan yayınevlerinden bahsedildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Altın Karma Yayınları deneyimli ve alanlarında uzman olan kimselerden oluşan kadrosu sayesinde en çok aranan kitaplara imza atıyor. Sınavlarda çıkan farklı tarzda sorulara, dikkat gerektiren paragraflara ve verilen az süreye karşı öğrencileri en iyi şekilde hazırlayan yardımcı kaynakların yayımlandığı Altın Karma Yayınları her farklı yayın formunda farkını göstermeyi başarıyor.

  • Konu anlatımlı kitaplar: Ders çalışmanın ilk adımı her zaman için konu çalışmak olmalaıdır. Konu tam anlamıyla her detayıyla bilinmeden soru çözmeye başlamak imkansızdır. Bunun için de dersi iyi dinlemek, arkasından da evde sıklıkla tekrarlar yapmak gerekir. Konu çalışmasında ilk tekrarlar daha uzun süreli ve derinlemesineyken konu daha iyi öğrenildikçe ve daha çok soru çözüldükçe maddeler halinde , kısa ve özet geçilmiş konu özetleri daha mantıklı olacaktır. Bunun için öğrencilerin kütüphanelerinde farklı türlerde konu anlatım kitapları yer almalıdır. Altın Karma Yayınları tarafından basılan konu anlatımlı ders kitaplarında öğrencilerin kolay anlayacağı ve can sıkmayan yakın bir dil ve önemli detaylara yer veren özetlere, kavramayı kolaylaştıran görsellere yer verilmiştir.
  • Fasiküller: çok sayfalı, kalın ve büyük konu anlatım kitapları ya da soru bankaları kimi zaman öğrenciler için göz korkutucu olabilirler. Motivasyona zarar verebilecek olan bu tip kitaplar yerine fasiküller halinde yayınlar ders yükünün parçalara bölünmesi böylece de daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilir. Fasiküller aynı zamanda pratik yayınlardır. Her ders konusu için farklı bir kitapçığı ve yaprak testi bulunan Altın Karma Yayınları fasiküllerinden her gün ayrı bir tanesi çantada taşınabilir. Bu da sadece hızlı değil aynı zamanda da kolay geçen çalışma seansları anlamına gelecektir.
  • Soru bankası: Çalışmanın en önemli basamağı olarak görülen soru çözme aslında konuyu anlayanlar için en eğlenceli ve keyifli kısımlarından biridir. Soru bankalarında aranan bazı özellikler bulunur, asla sadece çok soru içermeleri yeterli değildir. Soru bankaları farklı tarzlarda sorular içermelidir. Bu soruların zorlukları ise dengeli bir şekilde dağılmış olmalıdır. En zor sorular her zaman en iyileri değillerdir. Sadece zor sorularla doldurulmuş bir soru bankası kitabı öğrencilerin moral ve motivasyonlarına verecekleri zararın yanında vakit kaybına da neden olurlar. Sadece kolay sorular ise can sıkıcı olabilirler ya da öğrencilere yanlış bir özgüven aşılayabilirler. Bu tip soruları en iyi şekilde dağıtan Altın Karma Yayınları verimli ders çalışma seansları için en kaliteli soru bankalarını yayımlamaktadırlar.
  • Çıkmış sorular: Soru bankalarından farklı olarak çıkmış soru kitapları öğrencilerin soru çözme hızlarını arttırmak için değil karşılaşabilecekleri muhtemel olan soru tiplerini görebilmeleri ve sınava dair bilgi sahibi olmaları için yazılırlar. Kimi zaman çıkmış sorular kitaplarında çıkması muhtemel olarak görülen yaratıcı ve farklı soru örnekleri de olur. Bu kitaplar öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlayan yayınlardır.
  • Denemeler: Deneme sınavlarının eğitim sektöründeki materyaller arasında yerleri apayrıdır. Hazırlanma şekilleri ise soru bankalarından tamamen farklıdır. Deneme sınavları her şeyden önce öğrencilerin seviyelerini kendi kendilerine ölçebilmeleri için hazırlanırlar. Böylece öğrenciler eksik oldukları konuları ya da becerileri net bir şekilde görebilirler. Bunların dışında deneme sınavları öğrencilerin sınav ortamı ile ilgili endişeleri varsa bunu yenmeleri için harika materyallerdir. Bunun için deneme sınavları evde sessiz ve sakin bir ortamda ara vermeden ve belirlenen süre içinde tamamlanmalıdır, öğrenciler gerçekten sınavdaymış gibi bir ruh hali içine girmelilerdir. Deneme sınavları öğrencilerin sınav stratejisi belirlemeleri için de gereklidir. Soruları çözmeye hangi dersten başlanacağı, her bir soruya ayrılması gereken vakit ve başka detaylar deneme sınavları sayesinde belirlenebilir. Altın Karma Yayınları tarafından hazırlanmış olan deneme sınavları olabildiğince gerçeğe yakın, çıkması muhtemel ve önceki senelerde çıkanlara benzeyen tarzda ve zorlukta sorular içerirler.
  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası