Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  ARTIBİR YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Omega 3 Çetin Ceviz 3'lü Deneme Artıbir Yayınları

  9786058046450
  Artıbir Yayınları 8.Sınıf 1.Dönem Omega Deneme
  18,00 ₺ 13,50 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem ARTIBİR Omega Soru Bankası ve ZEKA KÜPÜ Motivasyon Deneme Paketi

  150.001.00019
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | ARTIBİR YAYINLARI - ZEKA KÜPÜ YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  72,90 ₺

  Artıbir Yayınları

  Artıbir Yayınları, Konya’da kurulmuştur. İlkokul ve ortaokul kademelerinde tüm sınıflar için hem derse yardımcı hem de sınavlara hazırlık kaynakları hazırlamaktadır.

  İlkokul kategorisinde, “Akıllı Şirin” ve “Dikkat Okuma-Anlama” serileri ile 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadarki sınıflar için kitaplar sunmaktadır.

  “Akıllı Şirin” serisi; görsel hafıza, dikkat ve genel yetenek, okuma-anlama kategorileriyle zenginleştirilmiş. Renkli görsellere yer verilerek hazırlanmış eser, keyifli hikâyelerle oluşturulmuş. Her hikâye sonunda öğrencinin dikkatini ve bilgisini ölçen sorular ve görsellere yer verilmiştir.

  “Dikkat Okuma-Anlama” serisi; resimli öyküler, paragraf soruları, genel yetenek testleri, düşünme becerileri ve dikkat testleri ile hazırlanmıştır. Bilsem’e özel olarak hazırlanan kitap, öykülerden oluşuyor. Öykü sonlarında öğrencinin bilgi ve dikkatini ölçen ‘metni anladık mı? kısımları bulunuyor. Kitap içeriğinde; ilginç bilgiler, ne kadar dikkatlisin, bul bakalım, görsel hafıza ve bölgelerimizi tanıyalım başlıklarıyla içerikler hazırlanmıştır.

  Ortaokul 5. Sınıf kategorisinde, soru bankaları ve derse yardımcı sınavlara hazırlık kitapları bulunuyor.

  “Türkçe Dünyam” kitabı, pratik konu anlatımları, öğreten çözümlü sorular, kavratan kazanım testleri ve eğlenceli antrenmanlarla yeni tarz örnek sorular içeriyor. Optik okuma ve akıllı tahta uyumlu kitap, müfredata uygun olarak sunulmaktadır. Bu kitapta, her bölümün başında konu kazanımlarının verdiği eğlenceli okuma parçaları, yol gösteren, öğretici ve kazanım pekiştirici açıklamalı örnekler, kazanımların hatırlatıldığı önemli ipuçları ve püf noktalar bulunuyor. Aynı zamanda, eğlenerek çözülen pekiştirici etkinlikler ve kazanım odaklı tamamı özgün sorulardan oluşan testler de bulunmaktadır.

  “Fen Bilimleri Dünyam” kitabı, 589 antrenman sorusu, 493 test sorusu ve toplam 1082 sorudan oluşmaktadır. Yeni nesil sorularla hazırlanmış kitap, öğrenciyi müfredata uygun olarak hem sınavlara hazırlıyor hem de okula yardımcı oluyor.

  “Matematik Dünyam” kitabı, 1993 antrenman sorusu, 770 test sorusu ve toplam 2763 sorudan oluşmaktadır. Pratik konu anlatımı, öğreten çözümlü sorular, eğlenceli antrenmanlar, kavratan kazanım testleri ve not artıran yazılıya hazırlık soruları ile yeni tarz örnek sınav sorularından hazırlanmıştır.

  “Sosyal Bilgiler Dünyam” kitabı, 692 antrenman sorusu, 523 test sorusu ve toplam 1215 sorudan oluşmaktadır. Optik okuma ve akıllı tahtaya uyumlu kitap, öğrencinin bilgilerini derinlemesine sorgulayan ünite tarama testleri ve konu kavrama testleriyle zengin bir içerik sunuyor.

  Ortaokul 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf kategorisi; “SOLO, Dünyam ve Çetin Ceviz” serilerinden oluşmaktadır.

  “SOLOMAT, SOLOFEN, SOLOTÜRK serisi; yeni nesil soru bankası olarak sunuluyor. Akıllı tahtaya uyumlu kaynak, müfredata uygun içerikler barındırıyor. Ayrıca hem okula yardımcı oluyor hem de sınavlara hazırlıyor. İçeriğinde; akıcı ve özgün pratik konu özetleri, tam ölçen ve bilgileri derinlemesine sorgulayan ünite tarama testleri bulunuyor. Aynı zamanda artı değer kazandıran sınav tadında denemeler, kazanım odaklı konu kavrama testleri, yeni sisteme uygun yeni tarz sorular, akıl yürüten ve muhakeme yaptıran özel sorular ve görsel tasarımlarla dolu dolu bir içerik sunuyor.


  “Dikkat Okuma Anlama Paragraf” kitabı, ortaokul öğrencilerine özel olarak hazırlanmış, paragraf sorularının çözümü için altın kurallar içeriyor.

  8. Sınıf “Çetin Ceviz 7’li Deneme Paketi” PISA, TIMSS benzeri sorularla 4 sarmal 3 genel deneme olarak hazırlanmıştır. Deneme içeriği, zamanı kullanma becerisini geliştirme, muhakeme ve mantık yürütme, deney mantığı kavrama, bilimsel düşünme becerileri üzerine odaklanmış. Aynı zamanda grafik ve tablo yorumlama, güncel hayat bilgileri ile dikkati toplama üzerine bilgiler de içeriyor.

  8. Sınıf “Matematik Deneme Sınavı” kitabı, sınav tadında bir içerik vadediyor. Akıllı tahtaya uyumlu kitap; 6 sarmal, 9 genel deneme içeriyor. Yeni nesil sorularla hazırlanan kitap, 15 branş denemesinden oluşturulmuştur.

  8. Sınıf “Çetin Ceviz Türkçe Soru Bankası” yeni müfredata %100 uyumlu, PISA-TIMSS benzeri sorularla hazırlanmıştır. Tamamı çözümlü yeni nesil soru bankası, akıllı tahta uyumlu olarak sunulmaktadır.

  Artıbir Yayınları, hazırlamış olduğu her kaynağını pratik konu anlatımları, öğreten çözümlü sorular, eğlenceli antrenmanlar, kavratan kazanım testleri, yeni tarz örnek sorular ve not artıran yazılıya hazırlık sorularıyla hazırlıyor.

  Aynı zamanda Artıbir Yayınları, video içerik bulutu ve akıllı tahta desteği ile yayınlarını dijitale entegre etmiş ve dijital bir kütüphane imkânı da sunmaktadır. Bilgisayar ve mobil cihazlarla tam uyumlu olarak tüm yayınlarını hazırlamaktadır.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  50 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası