75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Ata Yayınları

  Ata Yayıncılık

   

  Ata Yayıncılık, yurt genelinde eğitim ve öğretime en üst düzeyde katkı sunmak amacıyla eğitimde verimliliği artırmayı hedefleyerek eğitim materyalleri hazırlamaktadır. Öğrencilerin öğretim programlarının amaç ve kazanımlarına maksimum şekilde erişmeleri ve bilgiyi kalıcı olarak öğrenmelerine destek verecek eğitim içerikleri sunmaktadır.

  “Bugünün çocukları geleceği mimarı” felsefesiyle eğitim içeriklerini büyük bir sorumlulukla oluşturmaktadır. Ata Yayıncılık, kurumsal yapısıyla Büyük Önder Atatürk’ün ilkelerini benimsemiş, ülkesini çağdaş uygarlık düzeyine ulaştırmayı hedeflemiş ve eğitimde duyarlı duruşuyla yayıncılık sektöründe kendisine saygın bir yer edinmiştir. Uzman kadrosuyla ürettiği hizmetler, nitelikli ve kaliteli eğitim materyalleri ile ülkenin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılıyor ve kurumlarca değer görüyor.

  Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise grubu için kitap çeşitliğiyle öğrenci ve eğitmenlere ulaşıyor.

  Okul öncesi yayınları; 36 - 48 Ay, 48 - 60 Ay, 2-3 Yaş, 3-4 Yaş, 5-6 Yaş şeklinde kategorize edilmiştir. “Oyun Bahçesi Eğitim Seti”, “Renkli Patiler Eğitim Seti”, “Çitlembikler Eğitim Seti”, “Küçük Kalpler Eğitim Seti”, “Çocuktum Ufacıktım Eğitim Seti”, “Didi ile Lili Eğitim Seti” gibi seçeneklerden oluşuyor.

  İlkokul 1. Sınıf; Abüsmatik, Bil Bul Eğlen, Afacan Okuma Yazma Seti, Neşeli Matematik Öyküleri, Tüm Dersler Okul Defterim, Eğitici Öykü Dizisi, Ata Tatilde, Çek Kopar Ata Test, Etkinlikli Türkçe, Etkinlikli Matematik, Yazı Defteri, Eğlenceli Kodlama Etkinlikleri, Kılavuz Çizgili Yazı Defteri, Adım Adım Resfebe ve Labirent kitaplarından oluşmaktadır.

  İlkokul 2. Sınıf; Ev Çalışmam, Okuyorum Anlıyorum, Bulmacalarla Öğreniyorum, Dikkat ve Zeka Gelişimi, English Notebook, Matematik-Türkçe-Hayat Bilgisi Çalışma Yaprakları, Afacan Soru Bankası, Matematik Fasikül, Genel Yetenek Düşünce Becerilerini Geliştirme, Oku Anla Pekiştir, 6’lı Deneme Sınavı kitaplarından oluşmaktadır.

  İlkokul 3. Sınıf; Doğada Matematik, Smiling Summer Holiday, Fen Bilimleri Etkinlik Çalışma Yaprakları, Ata Çek Kopar Test, Afacan Soru Bankası, Çıtır Çıtır Türkçe Çalışma Kitabım, Matematik Fasikül, Eğitici Öykülerle Okuduğumu Anlıyorum, Bil Bul Eğlen kitaplarının birkaçını oluşmaktadır.

  İlkokul 4. Sınıf; Oku Anla Pekiştir, İnsan Hakları Yurttaşlık ve Demokrasi, Etkinlik Çalışma Yaprakları Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fasikül Fen Bilimleri, Çıtır Çıtır Sosyal Bilgiler Çalışma Kitabım,  Afacan Soru Bankası, Genel Yetenek Yaprak Test, Eğlenceli Kodlama Etkinlikleri, Genel Yetenek Düşünce Becerileri Geliştirme, Adım Adım Resfebe, 6’lı Deneme Sınavı kitaplarından bazılarıdır.

  Ortaokul 5. Sınıf; Süper Set Serisi Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri ve her ders için hazırladığı yaprak testler bulunmaktadır. Ben Kormam Serisi, yeni nesil sorularla donatılmış ve her bir test için video çözümleriyle birlikte hazırlanmıştır. Ben Kormam Serisi kısa konu anlatımı, etkinlikler, kazanım değerlendirme testleri, konu değerlendirme testleri, ünite değerlendirme testleri ve yazılı soruları başlıkları içeriyor.

  Ortaokul 6. Sınıf; Süper Set Serisi Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler gibi her ders için hazırladığı yaprak testlerden oluşmaktadır. Ben Korkmam Serisi’nde her ders için yeni nesil sorularla hazırlanmış soru bankaları bulunuyor. Ayrıca “Smiling Reference Book” müfredata uygun olarak hazırlanmış, kolay anlaşılır cümleler ve görsellerle hazırlanmıştır. Gramer konuları çok çeşitli alıştırmalarla zenginleştirilmiş ve bolca yeni nesil sorularla donatılmıştır.

  Ortaokul 7 Sınıf; Süper Set Serisi Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler derslerinden oluşmaktadır. Süper Set Serisi; yaprak test, çalışma yaprağı, deneme sınavı, yazılı soruları, değerlendirme soruları, bilgi testleri ve liselere giriş deneme sınavı içeriyor.

  Ben Korkmam Serisi, tüm dersler için yeni nesil sorularla hazırlanmış soru bankası özelliğini taşıyor. Kitaptaki her bir testin video çözümleri hazırlanmış, kısa konu anlatımları, etkinlikler, kazanım, konu ve ünite değerlendirme sorularıyla donatılmıştır.

  Ortaokul 8. Sınıf; İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Matematik, Türkçe Fen Bilimleri dersi  için Süper Set Serisi’nden oluşuyor. İngilizce dersi için yayınları New Similing Legend, New Sİmiling Reference Book, New Similing Vocabulary, Similing Test Book kitaplarından oluşuyor. Ben Korkmam Soru Bankası Serisi, her ders için yeni nesil sorularla özenle hazırlanmış.

  “Sınır Tanımayan Türkçe”, 39 Deneme Sınavı İngilizce”, “35 Deneme Sınavı İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük” “LGS 5’li Deneme”, “LGS Tüm Dersler Soru Bankası” kitapları LGS sınavı için hazırlanmış yayınlarından birkaçıdır.

  Lise grubunda YKS için hazırladığı çok çeşitli alternatiflerle TYT ve AYT yayınları bulunuyor. Bunlardan bazıları; Klon ve İhtimal Serisi: TYT Türkçe Klon ve İhtimal Sorular, Biyoloji Klon ve İhtimal Sorular, Coğrafya Soru Bankası, Matematik 20 Adet Deneme Sınavı, Fizik Soru Bankası, Bitirim İkili Türkçe Matematik Soru Bankası, YKS Enerji Serisi Edebiyat Soru Bankası, Kimya Soru Bankası yayınlarıdır. Ayrıca Of Course, Junior, New Similing Serisi İngilizce için yol gösterici rehber olarak karşımıza çıkıyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası