75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  AYT Deneme

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AYT 10'lu Deneme Seti Altın Karma Yayınları

  9786056928543
  Altın Karma 2020 AYT 10 Deneme Seti
  64,00 ₺ 34,90 ₺

  AYT Kronometre Fen Bilimleri Fizik Kimya Biyoloji Denemesi Limit Yayınları

  9786052752555
  LİMİT YAYINLARI AYT KRONOMETRE FEN BİLİMLERİ DENEMESİ FİZİK-KİMYA-BİYOLOJİ
  38,00 ₺ 24,90 ₺

  AYT Kronometre Matematik Denemesi Limit Yayınları

  9786052751770
  LİMİT YAYINLARI AYT KRONOMETRE MATEMATİK DENEMESİ
  32,00 ₺ 19,90 ₺

  AYT Kronometre Türk Dili ve Edebiyatı Deneme Limit Yayınları

  9786052281314
  AYT KRONOMETRE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DENEME
  32,00 ₺ 19,90 ₺

  AYT 5'li Deneme Hız Yayınları

  9786052227916
  AYT DENEME 5'Lİ DENEME|HIZ YAYINLARI
  39,90 ₺ 33,92 ₺

  AYT Biyoloji 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684202
  KÖŞE BİLGİ YAYINLARI AYT BİYOLOJİ 15 BRANŞ DENEME - YENİ MÜFREDAT
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  AYT Fizik 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684189
  AYT Fizik 15 Branş Denemesi 2020 Özel Köşebilgi Yayınları
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  AYT Hasat Matematik 5'li Deneme Muba Yayınları

  9789756526200
  ÖSYM'nin AYT sınavı için yayımlamış olduğu kazanımlar dikkate alınarak hazırlanan AYT Hasat Matematik 5'li Deneme Sınavı sizlerle..
  10,00 ₺ 8,50 ₺

  AYT Hasat Türk Dili ve Edebiyatı 15'li Deneme Sınavı Muba Yayınları

  9789756526194
  ÖSYM'nin son değişikliklerine göre hazırlanan, üst düzey düşünme, analiz, sentez ve yorumlama gücünü ölçen, metin odaklı YENİ NESİL sorulardan oluşan AYT Hasat Türk Dili ve Edebiyatı Deneme Sınavı sizlerle..
  20,00 ₺ 17,00 ₺

  AYT Kimya 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684196
  Köşe Bilgi Yayınları 15'li AYT Kimya Denemeleri
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  AYT Planet Biyoloji 19'lu Deneme Uzman Yayınları

  9786057491138
  AYT Planet Biyoloji 19'lu Deneme Uzman Yayınları |GELECEĞİNİZ ŞİMDİ ELİNİZDE |Değerli öğrencilerimiz, |Elinizdeki denemeler Türkiye’de alanının en iyileri arasında yer alan uzman ders koçları tarafından kaleme alındı. Bu bakımdan soru tarzı, zorluk derecesi, soruların konulara göre dağılımı vs ölçütler açısından ÖSYM’nin yeni frekansındadır. Bu denemeleri gerçek sınavdaymışçasına sakin bir ortamda, süre tutarak uygulamanızı öneririz. |Her denemeden sonra yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız soruların video çözümlerini izleyip uzman ders koçlarımızın çözüm taktiklerini öğrenin. Yerinizde olsam doğru yaptığım soruların da video çözümünü izlerdim, bakardım usta hocalar hangi yolla nasıl çözmüş; böylece hızlı ve etkili çözüm tekniklerini de öğrenmiş olurdum. |Denemelerden sonra konu eksiklerinizi saptayın, ardından YouTube kanalımız Uzman Yayınları TV’nin oynatma listelerinden ihtiyacınız olan dersi ve konuları seçip izleyin. Unutmayın denemeye girmek bir açıdan check-up’a girmektir, check-up sonuçlarına göre bir tedavi sürecine girmeniz gerekir, soru çözümlerini ve ders videolarını izlemek bu bakımdan çok önemlidir sizin için. Artık sıra sizde; kalbinizi umutla doldurup yolunuza devam edin. Bahtınız açık olsuunnn:) |Ali Rıza Bayzan |Akademik Yönetmen
  26,90 ₺ 22,86 ₺

  AYT Planet Fizik 19'lu Deneme Uzman Yayınları

  9786057491176
  AYT Planet Fizik 19'lu Deneme Uzman Yayınları |GELECEĞİNİZ ŞİMDİ ELİNİZDE |Değerli öğrencilerimiz, |Elinizdeki denemeler Türkiye’de alanının en iyileri arasında yer alan uzman ders koçları tarafından kaleme alındı. Bu bakımdan soru tarzı, zorluk derecesi, soruların konulara göre dağılımı vs ölçütler açısından ÖSYM’nin yeni frekansındadır. Bu denemeleri gerçek sınavdaymışçasına sakin bir ortamda, süre tutarak uygulamanızı öneririz. |Her denemeden sonra yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız soruların video çözümlerini izleyip uzman ders koçlarımızın çözüm taktiklerini öğrenin. Yerinizde olsam doğru yaptığım soruların da video çözümünü izlerdim, bakardım usta hocalar hangi yolla nasıl çözmüş; böylece hızlı ve etkili çözüm tekniklerini de öğrenmiş olurdum. |Denemelerden sonra konu eksiklerinizi saptayın, ardından YouTube kanalımız Uzman Yayınları TV’nin oynatma listelerinden ihtiyacınız olan dersi ve konuları seçip izleyin. Unutmayın denemeye girmek bir açıdan check-up’a girmektir, check-up sonuçlarına göre bir tedavi sürecine girmeniz gerekir, soru çözümlerini ve ders videolarını izlemek bu bakımdan çok önemlidir sizin için. Artık sıra sizde; kalbinizi umutla doldurup yolunuza devam edin. Bahtınız açık olsuunnn:) |Ali Rıza Bayzan |Akademik Yönetmen
  26,90 ₺ 22,86 ₺

  AYT Planet Kimya 19'lu Deneme Uzman Yayınları

  9786057491145
  AYT Planet Kimya 19'lu Deneme Uzman Yayınları |GELECEĞİNİZ ŞİMDİ ELİNİZDE |Değerli öğrencilerimiz, |Elinizdeki denemeler Türkiye’de alanının en iyileri arasında yer alan uzman ders koçları tarafından kaleme alındı. Bu bakımdan soru tarzı, zorluk derecesi, soruların konulara göre dağılımı vs ölçütler açısından ÖSYM’nin yeni frekansındadır. Bu denemeleri gerçek sınavdaymışçasına sakin bir ortamda, süre tutarak uygulamanızı öneririz. |Her denemeden sonra yanlış yaptığınız veya boş bıraktığınız soruların video çözümlerini izleyip uzman ders koçlarımızın çözüm taktiklerini öğrenin. Yerinizde olsam doğru yaptığım soruların da video çözümünü izlerdim, bakardım usta hocalar hangi yolla nasıl çözmüş; böylece hızlı ve etkili çözüm tekniklerini de öğrenmiş olurdum. |Denemelerden sonra konu eksiklerinizi saptayın, ardından YouTube kanalımız Uzman Yayınları TV’nin oynatma listelerinden ihtiyacınız olan dersi ve konuları seçip izleyin. Unutmayın denemeye girmek bir açıdan check-up’a girmektir, check-up sonuçlarına göre bir tedavi sürecine girmeniz gerekir, soru çözümlerini ve ders videolarını izlemek bu bakımdan çok önemlidir sizin için. Artık sıra sizde; kalbinizi umutla doldurup yolunuza devam edin. Bahtınız açık olsuunnn:) |Ali Rıza Bayzan |Akademik Yönetmen
  26,90 ₺ 22,86 ₺

  AYT 3'lü Deneme Yanıt Yayınları

  9786057587831
  YKS / AYT En Yeni 3 Deneme Video Çözümlü Yanıt Yayınları | Yeni Müfredat | YANIT YAYINLARI olarak iyiyi degil, en iyiyi sizlerle buluşturma sorumluluğunu taşıyoruz. Bunu saglayabilmek ve kalici olabilmek için yogun bir çaba içerisindeyiz. Ülkemizin egitimdeki basari çitasinin yükselmesinde üretilen kaliteli kitaplarin önemli rol oynadigini bilerek yayinlarimizi hazirliyoruz.
  12,90 ₺ 10,96 ₺

  AYT 3'lü Deneme Paraf Yayınları

  9786057806567
  Paraf Yayınları AYT 3 Deneme| MEBin son açıkladığı AYT müfredatına göre hazırlanmıştır.| Video çözümlü
  12,90 ₺ 10,96 ₺

  AYT Denemeler

  Öğrencilik yaşantısı zor olduğu kadar da uzun süren, neredeyse çocukluğun ve gençliğin tamamını kapsayan ve özellikle de o yaşlarda geçmek bilmeyen bir süredir. Eğitim hayatı uzun ve zor olmasının yanında aynı zamanda kritik ve geri döndürülemezdir. Bu yıllarda gençlerin gösterdikleri başarı onları neredeyse geri kalan bütün hayatları boyunca etkileyecek, eğitim hayatında ise kendi içinde bir domino taşları efekti ile her adımı kendinden bir öncekinin gücüne göre şekillenecektir. Bu nedenkle de öğrenciliğin her biri yılı hatta ayı ve günü çok büyük değere sahiptir. Her bir çalışma bir öncekinin üzerine eklenecek, sağlam temellerin üzerine yüksek başarılara ulaşan mimariler inşa edilecektir.

  Bu zorlu yarış ve kritik süreçte en son ulaşılacak yer yüksek öğrenim kurumları olacaktır. Özellikle de dört yıllık bir bölüm gençlerin diledikleri meslekleri uzman bir şekilde yapmaları için alanında uzman insanlar tarafından eğitim görecekleri ilk yer olacaktır. Liseden sonra girdikleri üniversitede istedikleri ve sevdikleri alanda farklı disiplinlerdeki eğitimcilerden bilgi alacaklar, projelere imza atacaklar, bunların yanında seçmeli dersler ile kendilerini hayata hazırlayacaklardır. Fakat üniversiteler sadece mesleki bilgiler alınan okullar değillerdir. Ders dışı faaliyetler ile spor, sanat ve bilim alanlarında kültürlenmenin, gençlerin hem kendilerine benzer hem de farklı kültürlerden insanlarla tanışıp arkadaş olmanın da yeridir. Bu da üniversitelere lise mezunu olarak giren gençlerin birer dünya vatandaşı olarak mezun olmaları anlamına gelir.

  İyi üniversiteler ve bunların popüler mesleklere yönlendiren bölümleri tahmin edileceği gibi en çok tercih edilenler arasında yer alır, bu yüzden de puanları oldukça yüksektir. En popüler ve sevilen bölümler kısacası en çok çalışmayı gerektirendir. Yüksek öğrenimde hayallerinin okuluna girmek ve dünya standartlarında kaliteli bir eğitim almak isteyen herkes gereken emeği lise yıllarında yükseköğretime giriş sınavlarına hazırlanırken göstermek zorundadır. YKS gençlerin öğrencilik hayatlarında girecekleri en zorlu ama aynı zamanda en büyük ödüle sahip iki ayrı sınavı içerir. Bu yüzden de öğrenciler bu süreci ciddiye almalı, ellerinden geleni yapmalı, bu süreçte de aileler ve eğitimciler gereken destek ve motivasyonu sağlamalılardır.

  Yüksek öğrenim kurumlarına giriş sınavları ülkemizde çıkan en son sınav sistemine göre iki ayrı oturumda yapılmaktadır. Bunlar TYT ve AYT’dir, dil okuyanlar içinse YDT olarak geçer. TYT, yani temel yetenek sınavı ilk oturumdur ve dokuzuncu ve onuncu sınıf konularından sorulardan oluşur. TYT’den gereken barajı geçen öğrenciler dilerlerse iki yıllık bir yüksek okul seçimi yapabilirler. Ya da dört yıllık bir yüksek öğrenim kurumuna girmek istiyorlarsa AYT’ye de girebilirler. Alan yerleştirme sınavı olan AYT’de daha farklı konulardan farklı tarzda sorular gelir. Bu soruların türleri öğrencilerin alanlarındaki yeterliliklerini ve yetkinliklerini ölçmektedir. AYT’de sosyal bilimlerin birinci ve ikinci bölümleri bulunur. Bunlardan ilkinde Türk dili ve edebiyatı, tarih ve coğrafya bulunurken ikinci bölümde felsefe, psikoloji, sosyoloji ve mantık gibi dersler de eklenir. Sayısal derslerde ise matematiğin yanında fizik, kimya ve biyoloji soruları bulunmaktadır.

  AYT’ye çalışmak ayrı bir sistem gerektirir. Çok ve uzun süre çalışmanın aslında yeterli ve verimli olmadığı konusunda uzmanlar hemfikir. AYT gibi pek çok kişinin yarıştığı ve başarının zor kazanıldığı sınavlara hazırlanırken disiplinli, düzenli ve verimli bir yöntem geliştirilmeli, belli noktalara dikkat edilmelidir. Bunların başında da ders çalışma şekli yer alır. Vaktinizi boşa harcamayan ve akılda kalıcı bir çalışma için öncelikle dersin konuları konusunda bilgili olmanız gerekir. Derste eğitmenler tarafından her ne kadar iyi anlatılıyor olsa da konular evde mutlaka kısa ya da uzun tekrarlardan geçirilmelilerdir.

  İyi bir tekrar yapabilmek için her AYT’ye hazırlanan öğrencinin konu anlatımlı kaynak kitaplara ihtiyacı olacaktır. Konu anlatımlı kitapların kendi içlerinde de farklı türler bulunur. Bunların bazılarında konuya daha derinleme inilir, konu hakkında hiçbir bilgisi olmayan ve öğrenmeye yeni başlayan kimselere anlatılıyormuşçasına bir dil kullanılır. Kimi konu anlatımlı kitaplar ise öğrencinin konuya dair bir fikrinin olduğunu varsayarak kısaca ve maddeler halinde, detayları atlayarak özet geçilir. 

  AYT için konu anlatımlı kitap arayışında olan öğrencilere her çeşit konu anlatımlı kitaplardan bir seçki yapmalarını tavsiye ederiz. Böylece konu hakkında daha uzmanlaştıkça farklı kitapları kullanmaya devam edebilirsiniz.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası