75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Bilfen Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tekrar Kontrol 4'lü Deneme Bilfen Yayınları

  9786057788696
  Bilfen Yayıncılık'tan 1. Dönem Tekrar Kitabı
  28,00 ₺ 23,80 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tekrar Soru Bankası Kitabı Bilfen Yayınları

  9786057788689
  LGS 1.Dönem Tekrar Kitabı Gerçek ve Son Tekrar Soru Bankası Bilfen Yayınları
  55,00 ₺ 46,75 ₺

  Bilfen Yayıncılık

  Bilfen Yayıncılık ülkenin geleceği olan çocuklar ve gençler için eğitim yayıncılığı alanındaki ihtiyaçları ve eksikleri araştırarak eğitim yayıncılığına katkı sağlamaktadır. Yayıncılık sektöründe lider olma iddiasıyla da hedeflerini ve yayınlarının niteliğini ortaya koyuyor.

  Bilfen Okulları, deneyimli ve alanında yetkin, güçlü kadrosuyla 2010 yılında eğitim yayıncılığı alanında çalışmalarına başladı. Bilfen Okulları, yılların birikimiyle Bilfen Yayıncılık’a hayat verdi. Türkiye’deki tüm öğrencilere ulaşmak ve onlarla paylaşmak arzusuyla çıktığı yolda öncü ve örnek bir kuruluş olma yolunda ilerliyor.

  Bilfen Yayıncılık, kurulduğu günden bugüne ülkenin tüm bölgelerindeki öğretmen ve öğrencilerin ihtiyaçlarını tespit etmektedir. Bu verilerle birlikte kendini sürekli yenileyerek, ihtiyaçlar doğrultusunda nitelikli yayınlarla eğitime katkı sağlamaktadır.

  Büyük bir aile olan Bilfen Yayıncılık, alanında tecrübeli bir kadro ile her geçen gün büyüyor. Uzman kadrosu, eğitmenler, tasarımcılar, grafikerler ve ressamlardan oluşmaktadır.
  Yayınları, Bilfen Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve 2010 yılının en iyi matbaası seçilen Bilnet Matbaacılık tarafından son teknolojiler kullanılarak basılmakta ve öğrencilerin dünyasına ulaşmaktadır.

  Bilfen Yayıncılık,hem basılı hem de dijital yayınlarıyla hizmet veriyor. Dijital Kitapları, akıllı tahta uyumlu uygulamaları sayesinde yenilikçi projeler geliştirerek, her geçen gün gelişiyor ve büyüyor.

  Bilfen Yayıncılık ilkokul düzeyinden üniversite hazırlığa kadar tüm ders ve kademelere kitap çeşitliliği sunuyor.

  İlkokul kategorisinde; Tüm Dersler Soru Bankası, 4’Lü Deneme Seti, 6’lı Deneme Seti, Matematik Ölçüm Noktası, Konu Anlatımlı Fasikül Set kitapları bulunuyor.

  Ortaokul kategorisinde; Pro&Test Soru Bankası Serisi, Tüm Dersler Soru Bankası, Tam Ölçme Serisi, Konu Anlatımlı Yardımcı Fasikül Set başlıklarını tüm dersler için sunuyor.

  6. Sınıf “Matematik Seyir Defteri” Türkiye’de ilk defa baskısıyla yayınlanmış. Çözümlü çalışma, sınıf çalışması, ödev çalışması ve karma testler içeriğiyle oluşturmuştur.

  7. Sınıf “Depar Kurs Paketi İngilizce Testleri” kazanım tablolu, cevap anahtarlı ve optik formlu bir şekilde oluşturulmuş. 20 Kazanım Tarama Testi, 10 Ünite Değerlendirme Testi ile dijitale entegre bir çalışma hazırlamıştır.

  8. Sınıf Pro&Test Soru Bankası Serisi, Pro&Bil Soru Bankası Seti, Tam Ölçme Serisi, Konu Anlatımlı Fasikül Set, Tüm Dersler Soru Bankası, Son Kontrol Deneme Seti kitaplarından oluşuyor.

  “Pro&Test Soru Bankası” Bloom Taksonomosi’ne uygun, mantık ve muhakeme yeteneğini geliştiren, beceri temelli eğitim modeline yönelik öğreten ve yorumlatan, yeni nesil sorularla hazırlanmıştır.

  “Tam Ölçme Serisi” kazanımlara tam uyumlu, gerçek sınav formatında, öğretici bol etkinlik ve yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. Ayrıca kazanım bazlı etkinlik, kazanım tarama testi, yazılıya hazırlık soruları ile LGS deneme sınavına öğrenciyi hazırlıyor.

  “Pro&Bil Soru Bankası Serisi” Bloom Taksonomosi’ne uygun, mantık ve muhakeme yeteneğini geliştiren, beceri temelli eğitim modeline uygun tamamı yeni nesil sorularla hazırlanmıştır.

  “Pro&Bil LGS Deneme Seti” Türkçe, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri dersleri için yeni nesil sorularla hazırlanmış, optik formlu 5 tam denemeyi içeriyor. Öğrenci için son kontrol niteliğinde.

  “LGS Gerçek ve Son Kontrol” kitabı, birinci dönem tekrar kitabıdır. Yeni nesil sorularla, beceri temelli testler, video çözümleriyle birlikte sunulmuştur.

  Lise grubu yayınları, her ders için Soru Bankası, Örnekli Konu Anlatımları, Konu Anlatımlı ve Örnek Çözümlü Depar Serisi, Depar Kurs Paketi, 10’lu Deneme Seti kitapları içeriyor.

  YKS - LYS Soru Bankası, YGS Depar Kurs Paketi Testleri, Depar Konu Anlatımlı Örnek Çözümlü, YGS Deneme sınavı kitaplarından oluşuyor.

  “Depar Konu Anlatımlı Örnek Çözümlü” kitabı, akıllı tahtaya uyumlu, karekod uygulamalı ve interaktif eğitim destekli olarak sunuluyor. Ayrıca açık uçlu soru uygulamaları içeriğiyle öğrenciyi hem sınava hazırlıyor hem de konu anlatımları ve çözümleriyle öğrencinin bilgisini pekiştiriyor.

  “YGS Depar Kurs Paketi” kitabı, kazanım tablolu, cevap anahtarlı ve optik formlu şekilde sunuluyor. 55 Kazanım Tarama Testi, 4 Ünite Değerlendirme Testi, 3 Ders Deneme sınavı olacak şekilde hazırlanmış ve kod taraması ile cevaplar anında öğrenciye ulaşacak şekilde tasarlanmıştır.

  Bilfen Yayınları, akıllı tahta içerikleri, akıllı tahta uygulamaları, dijital kütüphane, etkinlik çözümler ile öğrenci ve öğretmenleri destekliyor. Bilfen AOS uygulaması, anlık okuma sistemi ile mobil platformlardan optik formları okuyarak değerlendiriyor. Aynı zamanda sonuçlar merkezi değerlendirme sisteminde öğrencinin genel performans ve analizlerini raporlayıp, Real Time teknolojisiyle dönüştürüyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası