Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  EDİTÖR YAYINEVİ

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Çözümlü Deneme Sınavları Editör Yayınevi

  9786052802236
  Editör Yayınevi LGS Eve Sığar I. Dönem Çözümlü Deneme Sınavları
  35,00 ₺ 22,90 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Sayısal Dersler Soru Bankası Editör Yayınevi

  9786052801895
  Editör Yayınevi LGS Eve Sığar I. Dönem Sayısal Dersler Soru Bankası
  35,00 ₺ 24,90 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Sözel Dersler Soru Bankası Editör Yayınevi

  9786052801901
  Editör Yayınevi LGS Eve Sığar I. Dönem Sözel Dersler Soru Bankası
  45,00 ₺ 30,90 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem Seti Editör Yayınevi

  150.001.00005
  EDİTÖR YAYINLARI İLK DÖNEM 3 LÜ SETİ
  115,00 ₺ 80,00 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem EDİTÖR Deneme Sınavları - GÜNAY Matematik Soru Bankasıve CEVAP Tüm Dersler Soru Bankası Paketi

  150.001.00017
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | EDİYOR YAYINLARI - GÜNAY YAYINLARI - CEVAP YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  84,40 ₺ 61,90 ₺

  Editör Yayınevi

  Editör Yayınevi, 20 yıllık bir yayın geçmişine sahip olan DATA Yayınları'nın iştiraki olarak kurulmuştur. Kısa zamanda ortaya çıkardığı nitelikli çalışmalarıyla Türkiye’nin sevilen ve tanınan yayınevleri arasında yerini almıştır.

  Editör Yayınevi kurumsal bakış açısı ve ilkeleri; çalışkan ve idealist, alanında uzman yazar kadrosuyla yayınlarını hazırlıyor. Büyük bir emeğin ürünü olarak hazırladığı eserlerini öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor.

  Editör Yayınevi, yayınlanmış olduğu her eserin kendi alanında en güvenilir, en etkili, en güncel olmasına özen gösteriyor. Editör Yayınevi ekibi, yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyle gençlere birçok alanda bilimsel olarak katkı sağlıyor.

  Editör Yayınevi, birçok kademe için yayınlar hazırlamaktadır. İlkokul, ortaokul, lise ve sınavlara hazırlık kaynakları ile öğrencilerin yol arkadaşı oluyor. Aynı zamanda; DGS, KPSS, GYS, ALES, YKS-AYT-TYT ve LGS gibi çok geniş alanda sınavlara hazırlık yayınlarını, sınava hazırlanan gençlerle buluşturuyor.

  “Angora Serisi, LGS Reçetesi Sözel Mantık ve Muhakeme” kitabı, yeni nesil soru tarzları ve çözme teknikleriyle hazırlanmıştır. Aynı zamanda akıllı tahtaya uyumludur.

  “Kırmızı Kitap, LGS İngilizce Nasıl Çözülür” kitabı, yeni tarz kazanım odaklı mantık-muhakeme soruları ve MEB örnek soruları paralelinde hazırlanmıştır.

   

  “Mavi Kitap, LGS Türkçe-Dilbilgisi Nasıl Çözülür” kitabı, MEB örnek soru paralelinde yeni tarz sorular ve kazanım odaklı mantık-muhakeme sorularıyla hazırlanmıştır. Ayrıca geçmiş yıllarda çıkan soruların çözümlü örnekleriyle birlikte sunulmaktadır.

  “Beyaz Kitap, LGS Mantık-Muhakeme Soruları Nasıl Çözülür” kitabı, yeni nesil soru tarzları ve çözme teknikleriyle hazırlanmıştır. Aynı zamanda akıllı tahtaya uyumludur.

  “8. Sınıf Konu Anlatımlı VIP Tüm Dersler” kitabı Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce dersleri LGS çıkmış soruları ve çözümleriyle birlikte hazırlanmıştır.

  “LGS Çıkmış Sorular ve Örnek Soruların Prototipi” kitabı, MEB aylık örnek sorularına paralel, özdeş soru ve çözümleri, 2019 çıkmış LGS soru ve çözümleri, 2018 çıkmış LGS soru ve çözümleri içermektedir. Aynı zamanda ders ders aylara göre düzenlenmiştir.

  LGS Realist 10 Deneme Sınavı” kitabı, tamamı çözümlü 10 fasiküllü ve beceri temelli denemelerden oluşuyor.

  “LGS İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 40 Deneme Sınavı” kitabı, kazanımlara göre mantık ve muhakeme sorularıyla tamamı çözümlü 10 sarmal, 30 karma denemeden oluşuyor.

  7. Sınıf Tüm Dersler Beceri Temelli Testler” kitabı, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerini içeriyor. Yeni nesil sorular ve çek koparlı!

  “İlkokul Bilsem Şekil Yeteneği” kitabı tüm sınıf düzeyine göre bilim ve sanat merkezleri öğrenci seçme sınavları için hazırlanmıştır. Aynı zamanda dikkat ve zekâ gelişimi odaklı, tamamı çözümlü sorulardan oluşmaktadır.


  “4. Sınıf Bilsem Yeni Nesil Mantık Muhakeme Yeteneği”
  kitabı, PISA ve TIMSS soru tarzlarıyla öğrencileri geleceğe hazırlıyor. Sözel mantık, sayısal mantık, şekil yeteneği konu anlatımlı olarak sunuluyor.

  TYT Duayen Tamamı Çözümlü 10 Fasikül Deneme Sınavı” yeni nesil sorularla, tamamı çözümlü fasiküllü 10 denemeden oluşmaktadır.

   

  “TYT Polislik Konu Anlatımlı Tüm Dersler” beceri temelli yeni nesil sorulardan hazırlanmıştır.

  “YKS - AYT Edebiyat Çözümlü 15 Deneme” kitabı, tamamı çözümlü 15 denemeden oluşmaktadır.

  “TYT No Problem” kitabı konu anlatım özetli ve örnek çözümlerle akıllı tahtaya uyumlu şekilde sunulmuştur. Yeni nesil Matematik problemleri ve kolay anlaşılır dili ile öğrencinin yol arkadaşı oluyor.

  “TYT Agresif Türkçe Soru Bankası” kitabı, Türkçe sorularını keyifli bir dille ele alıyor.


  “TYT Dizayn Paragraf Soru Bankası”
  kitabı, yeni nesil sorularla cevaplı ve çözümlü olarak hazırlanmıştır.

  “AYT Konsensüs Kimya Soru Bankası” kitabı, ÖSYM tarzında özgün sorularla ‘%1’lik dilimi isteyenlere’ sunuluyor.

  “YKS Pratik Edebiyat Bilgileri 3G 3D” kitabı hızlı öğretim için cep kitapçığı olarak sunuluyor.

  “YKS İngilizce 5 Deneme Sınavı, Ultimate Goal For” kitabı, tamamı çözümlü 5 deneme sınavından oluşuyor.

   

  “TYT Duble Zor Türkçe Soruları” ÖSYM’den bir tık daha zor yeni tarz sorularla hazırlanmıştır.

  “TYT / MSÜ Konu Anlatımlı Tüm Dersler” kitabı; özgün, pratik, araştırmacı, öğretici yeni nesil beceri temelli sorularla hazırlanmıştır.

  TYT Spesiyal 5 Deneme Sınavı”tamamı çözümlü fasiküllü olarak yeni nesil sorularla hazırlanmıştır.

  YKS Reading and Vocabulary” kitabı, öğrencinin hem okul derslerinde imdadına yetişiyor hem de sınavlara hazırlıyor.

  12. Sınıf Öğretmenin Ders Notları Biyoloji” kitabı, mantık muhakeme soru tarzları ile yeni müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

  Filtreler Close
  Satıcılar