75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Gezegen Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS İlk Dönem Madalyon Kamp Kitabı Gezegen Yayıncılık

  9786257968034
  8. Sınıf Madalyon Kamp Kitabı (Ilk Dönem Tekrarı) Gezegen Yayıncılık
  43,00 ₺ 34,40 ₺

  8. Sınıf LGS İlk Dönem NARTEST Tüm Dersler Deneme ve GEZEGEN Kamp Soru Bankası Paketi

  150.001.00021
  Bu set ile 1. Dönemden hiçbir eksiğin kalmayacak. | NARTEST YAYINLARI - GEZEGEN YAYINLARI | #EvdeKal | #SağlıklaKal | #EvdeKalTürkiye |
  72,00 ₺ 54,90 ₺

  Gezegen Yayıncılık

  “Bu Gezegende Hayat Var”

  Gezegen Yayıncılık, yayın hayatına 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı için hazırladığı ders kitaplarıyla başlamıştır. Başladığı günden itibaren okula yardımcı ve sınavlara hazırlık çalışmalarıyla, eğitimde başarı odaklı yayınlar sunmuştur.

  Bu amaçla, “yeni nesil sorular” denilen yaratıcı, özgün ve muhakeme gücüne sahip, akıl yürütme becerilerini arttıran, sayısal ve sözel mantığı geliştirici nitelikte sorular tasarlayarak öğrencilerin başarısının kalıcı olmasını hedeflemektedir.

  Aynı zamanda büyük ve uzman bir ekiple AR-GE çalışmaları yaparak, çağın gereksinimlerine uygun dokümanlar ortaya çıkarıyor. İleri medeniyetler seviyesine ulaşmak misyonuyla, eğitimde öğrenmeyi, yorumlamayı ve çözümlemeyi kolaylaştıracak nitelikte yayınlar sunuyor.

  Gezegen Yayıncılık; “Hayal eden, kendine güvenen yeni nesiller için bu gezegende hayat var…” sloganıyla kurumsal yapısı ve uzman kadrosuyla ilkeleri doğrultusunda çeşitli eğitim ve hizmetler sağlıyor.

  Yeni Nesil Sorular: Değişen müfredat çerçevesinde, yaratıcı ve özgün muhakeme gücüne sahip, akıl yürütme becerilerini ve sayısal - sözel mantığı arttıracak nitelikte sorular hazırlıyor.

  Kazanımlı: Müfredat programına uygun, kazanım sıralı olarak çalışmalarını hazırlıyor.

  Bilgi Notları: Test sorularının kazanımlarına uygun nokta atışı özel bilgiler ve örnek sorular sunuyor.

  Video Çözümlü: Soru gezegeninde bulunan her “Konu Değerlendirme Testleri” ve “Kazanım Analiz Testleri” çalışması video çözümlü olarak sunuluyor.

  Mobil Optik Okuma: App Store ve Store mağazalarından “Gezegen Optik Okuma” uygulamasıyla öğrencinin sonuçlarını değerlendirmesi imkânı sağlıyor.

  Gezegen Dijital: Eğitmenler, tüm Gezegen Yayınları’nın kitap PDF’lerini www.gezegendijital.com adresinden indirebiliyor ve akıllı tahta ile bilgisayarlarında da kullanabiliyorlar.

  Gezegen Yayınları; ilkokul, ortaokul, lise, YKS AYT - TYT kapsamında her kademe için geniş kitap çeşitliliği sunuyor.

  İlkokul kategorisinde; “Tüm Dersler Konu Anlatımlı”, “Tüm Dersler Soru Gezegeni 2020” kitaplarıyla tüm dersleri yeni nesil soru ve güncel konularla harmanlıyor.

  Ortaokul kategorisinde; “Madalyonun İki Yüzü Paragraf”, “Madalyonun Fen Bilimleri Yüzü”, “Madalyonun Matematik Yüzü” bulunuyor. Aynı zamanda “Madalyon Serisi”nde denemeler de bulunuyor.

  “Tüm Dersler Konu Anlatımı 2020”, “Tüm Dersler Soru Gezegeni 2020” bu kategoride mevcut. Her biri yeni nesil sorular ve içeriklerle zenginleştirilerek tüm dersler için oluşturulmuş.

  Lise kategorisinde; Fizik Soru Gezegeni, Biyoloji Soru Gezegeni, Coğrafya Soru Gezegeni, Kimya Soru Gezegeni, Tarih Soru Gezegeni, Türk Dili ve Edebiyatı Soru Gezegeni, Matematik Soru Gezegeni, 2020 yılı için yeni nesil sorularla harmanlanmış ve kapsamlı şekilde hazırlanmıştır.

  TYT - AYT kategorisinde; “TYT - AYT Analitik Geometri Soru Bankası”, “TYT - AYT Soru Gezegeni” kitapları tüm dersler için hazırlanmıştır.

  TYT 10’lu Denemeleri;  Fen Bilimleri, Türkçe Matematik, Coğrafya, Tarih, Felsefe gibi birçok ders için hazırlanmış yeni müfredata uygun zengin bir çalışma olarak sunulmuştur.

  “TYT 6+1 Eşit Ağırlık - Sözel Çöz Bitir Kamp Kitabı”,”TYT 6+1 Sayısal Çöz Bitir Kamp Kitabı”, “TYT 7’li” yayınları olarak mevcuttur. Yaratıcı ve kapsamlı bir bakış açısıyla ele alınan kitaplar, öğrencilerin ihtiyacı olacak şekilde tasarlanmıştır.

  TYT Madalyon Denemeleri ve TYT Madalyon Denemeleri ile yeni ve müfredata uygun gerçek sınav tadında içerikler oluşturmuştur. Madalyon Serisi, güncel sorularla hazırlanmış, öğrenci odaklı bir yaklaşımla hazırlanmıştır.

  AYT yayınları; Çemberin Analitik İncelenmesi Konu Anlatımlı Soru Bankası, Diziler Konu Anlatımlı Soru Bankası, Dönüşümler Konu Anlatımlı Soru Bankası, İntegral Konu Anlatımlı Soru Bankası, Limit ve Süreklilik Konu Anlatımlı Soru Bankası, Trigonometri Konu Anlatımlı Soru Bankası, Türev Konu Anlatımlı Soru Bankası, Üstel ve Logaritmik Fonksiyonlar Konu Anlatımlı Soru Bankası kitaplarından oluşuyor.

  Her bir soru bankası giriş seviye, temel seviye, orta seviye ve ileri seviye olarak sınıflandırılmış. Kolay anlaşılır biçimde olacak şekilde her bir konu ele alınmış ve en güncel haliyle sunulmuştur. Ayrıca müfredata tam uyumlu olacak şekilde 2020 baskıyla hazırlanmıştır.

  AYT Felsefe Grubu Soru Gezegeni, Psikoloji - Mantık - Sosyoloji derslerini içeriyor. PISA tarzı sorularla hazırlanmış içerik, mantık ve muhakeme sorularıyla çok yönlü bir şekilde ele alınmıştır. Beceri temelli kazanım soruları, konu değerlendirme ve kazanım analiz testi, kazanım sıralı, yeni nesil sorular ve bilgi notlarıyla oluşturulmuş. Ayrıca öğreten sorulara da yer verilmiş, video çözümleri imkânı da sunulmuş. Mobil optik okuma ve akıllı tahta uygulamalarıyla da uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

  Bu kategoride, Coğrafya Soru Gezegeni 2020, Matematik Soru Gezegeni 2020, Tarih Soru Gezegeni 2020 kitapları da bulunuyor.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası