75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  İsem Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tüm Dersler Tekrar Kitabı İsem Yayıncılık

  9786052862599
  2020 8. Sınıf LGS Tüm Dersler 1. Dönem Tekrar Kitabı
  39,90 ₺ 31,92 ₺

  İsem Yayınları

  Hayat çeşitli zorluklar ve engellerle dolu olsa da pek çok insan için en zor zamanlardan biri de eğitim ve öğrenim hayatı olarak akıllarda kalıyor. Aynı insanlar ellerinde fırsat olsa öğrencilik yıllarına dönmeyi ve bazı şeyleri farklı yapmayı da sıklıkla dile getiriyorlar. Bu ikilemin nedeni eğitim hayatının engelli ve zorlu bir süreç olmasına rağmen en iyi şekilde değerlendirilmesinin yetişkinlikte ve hayatın geri kalanında kişilerin başarılarına ve mutluluklarına çok büyük bir etkisi olmasıdır.

  Bu yüzden ebeveynler ve eğitimciler olarak öğrencilere genç yaşlardan itibaren aslında çok kritik ve önemli bir sürecin içinde olduklarını anlatmalı ve erken yaşlarda disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışmaya alıştırabilmeliyiz. 

  Ders çalışma konusunda disiplin kazanmak kolay bir iş olmayacaktır. Özellikle de aklı oyunda olan küçük çocukları masanın başında ders çalışmanın daha önemli olduğuna inandırmak ebeveynlerin tek başına başarabilecekleri bir eylem olmayacaktır. İşte bu nedenle de iyi yayınevleri yaşları ve seviyeleri ne olursa olsun öğrencileri düzenli ve verimli bir çalışma düzenine alıştıracak tarzda yayınlara imza atmışlardır. 

  Bahsettiğimiz gibi doğru çalışma düzenine ne kadar erken yaşta başlanırsa o kadar iyi olacaktır fakat bu demek değildir ki daha ileriki yıllarda bu düzene geçmek için çok geç olacaktır. Her yaş ve her seviyedeki insan kendini doğru çalışma metotlarına alıştırabilir. Özellikle de artık farklı kariyerler alanlarında dahi sürekli olarak sınavların ve testlerin içinde olduğumuz düşünülürse bu iyi bir haber sayılabilir.

  İlkokulun ilk yılından itibaren karşımıza çıkan sınavlar ve testler bizlerin sadece bilgi birikimlerini değil aynı zamanda da mantıklı düşünme, hızlı karar verme, bağ kurabilme ve yaratıcı olabilme becerilerimizi de ölçer. Bu gibi alanlarda başarı yakalamak için okullarda öğretilen konuları ezberlemek asla yeterli değildir. Bu becerileri ancak çalışırken kullandığımız kaynak kitaplar sayesinde elde edebiliriz. Bu yüzden de kaynak kitap seçimi her seviyeden öğrenci için oldukça önemlidir.

  Doğru ek kaynak kitaplar konu anlatımlarında dersleri sadece açık bir dille anlatmakla kalmazlar, asıl önemli yerlere vurgular yapar, konuların neden ve nasıllarına yer verirler ve bu bilgilerin nasıl kullanılması gerektiğine yer verirler. Soru bankalarında ise sadece öğrenilen bilgileri ölçmekle kalmazlar onları yaratıcı bir şekilde kullanma, farklı bilgiler arasında ilişki kurabilme yeteneklerimizi parlatırlar. Bu sırada da soru çözme hızımız da artmış olur.

  Bu tür becerilerin gelişmesine yardımcı olan türden kaynaklar hazırlayan yayınevleri azınlıkta olsa da sizler için sitemizde bunların hepsini de topladık. Özellikle de kaynak çeşidi ve farklı seviyeden öğrencilere hitap edebilmesiyle bilinen yayınevlerinden biri olan İsem Yayınları zengin içerikleri ve geniş ürün yelpazesiyle sadık bir müşteri kitlesine sahip.

  İsem Yayınları hem yayıncılık hem de eğitim sektöründeki bütün yenilikleri takip eden inovatif ve yenilikçi bir kadroya sahiptir. Kitaplarında en yeni ve profesyonel öğrenme metotlarını kullanan İsem Yayınları öğrencilerin çok uzun süreler çalışmasındansa düzenli ve verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olacak materyaller üretir. Kuruluşundaki asıl amaç her yaştan öğrencinin okullarındaki derslere destek olmak ve girecekleri önemli sınavlardan elde edecekleri başarıları sağlamaktır. 

  İsem Yayınları’nda ilk ve orta öğretim için kitaplardan çok sayıda bulabilirsiniz. Bu kitaplar daha genç yaştaki çocuklara hitap ettiği için hem eğlenceli hem de etkili bir eğitim metodu benimsenmiştir. İlkokul öğrencilerini ders çalışmaya ve sorumluluk sahibi olmaya alıştırmaya yönelik bir şekilde yazılmış olan kitaplar dikkat çekici tasarımlar ve eğlenceli görsellerle donatılmıştır. Şık bir görüntüye ve kaliteli ciltlere sahip olan İsem yayınları kitapları öğrencilerin ellerinden bırakmak istemeyecekleri yardımcıları olmaya adaydır.

  LGS ve yüksek öğrenime giriş sınavlarına yardımcı materyallerde ise sıklıkla değişen eğtiim ve sınav sistemine kolay adapte olan, soru çözme hızına ve sınav stratejisine olumlu etkide bulunan konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları ve deneme sınavları bulunmaktadır. Taktikçiden Yeni Nesil Planlama Defteri ise disiplinli olmak isteyen öğrenciler arasında özellikle popüler olan bir üründür.

  Bunların dışında KPSS’ye hazırlanan, farklı meslek dallarına geçiş yapmak isteyen ya da uzmanlaşmaya çalışan yetişkinler için de kaynak kitaplar İsem Yayınları tarafından basılmaktadır. Farklı öğretmenlikler, maliye, muhasebe, iktisat, hukuk ve çevre sağlığı gibi alanlar için konu anlatımlı soru bankaları sitemizde satışa sunulmuştur.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası