Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  KAREKÖK YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AYT Matematik Soru Bankası Karekök Yayınları

  9786052247488
  KAREKÖK YAYINLARI AYT MATEMATİK SORU BANKASI
  57,00 ₺ 36,90 ₺

  Karekök Yayınları

  2002 yılında Kadıköy’de kurulan Karekök Yayınları’nın yayımladığı ilk kitap, Modüler Piramit Sistemi’yle hazırlanan MPS Matematik 1 kitabıdır.

  MPS, taşlarla bir piramit oluşturuyormuş gibi anlatılan ve öğrencilerin etkin alıştırma yapmalarını sağlayan bir öğretim metodudur. Öğretmen ve öğrenciler tarafından çok sevilmesi üzerine bu yöntem ortaokul ve lise düzeylerinde diğer disiplinlerdeki kitaplar için de kullanılmıştır.

  MEB ve ÖSYM sınavları, bir öğrencinin hayatındaki en büyük dönüm noktalarını oluşturuyor. Bu sınavlar, öğrencilerin hem bilişsel becerilerine hem de derin bilgi hafızasına sahip olmasını gerektiriyor. Dolayısıyla, Karekök Yayınları öğrencilerin öğrenim ihtiyaçlarına yönelik, geniş ve nitelikli içerikler hazırlıyor.

  Karekök Yayınları, 5. Sınıftan başlayarak üniversite hazırlığa kadar sürecek olan sekiz yıllık eğitim boyunca öğrencilerle arkadaş oluyor. Kitaplarında, öğrencinin nasıl öğreneceği, nasıl çalışacağı ve başarısını nasıl artırabileceğiyle ilgili tüyolar veriyor.

  Karekök Yayınları, her düzey öğrencinin okul başarısını yükseltmesi, tercih edeceği lise veya üniversite için gireceği sınavlarda azami başarıyı sağlaması amacıyla yeni öğretim metotları geliştiriyor. Tüm disiplin ve düzeylerde hazırladığı sınavlarda MEB’in ve ÖSYM’nin ölçme ve değerlendirme kriterlerini yansıtıyor.

  Karekök Yayınları bugün yüzlerce farklı yayınıyla, yayın hayatında fark yaratmaya devam ediyor.

  Ortaokul kategorisinde, 5. 6. 7. ve 8. Sınıf her ders için hazırladığı “Modüler Piramit Sistemi” ve “Soru Bankası” bulunuyor.

  Bu kategoride aynı zamanda; LGS 12’li Deneme Seti, LGS Denemeleri, LGS Matematik Denemeleri, LGS Fen Bilimleri Denemeleri, LGS Türkçe Denemeleri, LGS İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Denemeleri, LGS İngilizce Denemeleri ve LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Denemeleri kitapları bulunuyor.

  “Beceri Temelli Yeni Nesil Türkçe Soruları” kitabı ROS, rutin olmayan sorular serisinden… İçeriği PISA’ya uygun, MEB soruları ile yeni nesil sorularla hazırlanmıştır.

  “Sayısal Mix” kitabı tasarımıyla bir yüzü Fen Bilimleri diğer yüzü Matematik dersleri şeklinde oluşturulmuş ve yeni nesil, beceri temelli sorularla sunulmuştur.

  “LGS’den Önce Çözülmesi Gereken Son 600 Soru” kitabı, Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleriyle oluşturulmuş akıllı tahtaya uyumlu şekilde hazırlanmıştır.

  “LGS Fen Bilimleri Cep Test” kitabı ile hem sorular hem de çözümler cepte!

  Lise grubunda, MPS - Modüler Piramit Sistemi ile Matematik, Fizik Kimya, Biyoloji, Coğrafya dersleri yer alıyor. Aynı zamanda tüm dersler için soru bankası da bulunuyor.

  YKS - TYT kategorisinde,  TYT MPS Kitapları (Matematik, Geometri, Türkçe), TYT Sayısal Soru Bankası, TYT Eşit Ağırlık ve Sözel Tüm Dersler Soru Bankası bulunuyor.

  Soru Kitapları Serisi’nde, Rutin Olmayan Problemler, TYT Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Türkçe, Biyoloji, Paragraf, Tarih, Coğrafya ve Felsefe Soru Bankası kitapları hazırlanmıştır.

  TYT Paket Denemeleri, “İddialısına TYT Denemeleri”, “TYT 12’li Çözümlü Deneme Seti”, “TYT 5’li Çözümlü Deneme Seti” kitaplarından oluşmaktadır.

  TYT Deneme Kitapları Serisi, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Matematik, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri denemelerinden oluşmaktadır.

  “TYT’den Önce Çözülmesi Gereken 1001 Soru” kitabı hazırlanırken lise müfredatı dikkatle incelenmiştir. Bu kitap; üniversiteye giriş sınav soruları, konu dağılımı, sınav tipi ve seviyesi ile öğrenciden istenen yaklaşım tarzları analiz edilerek hazırlanmıştır.

  YKS - AYT kategorisinde, MPS Serisi Organik Kimya, Matematik, Analitik Geometri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersleriyle hazırlanmıştır. Aynı zamanda, AYT Çağdaş Türk Dili ve Dünya Edebiyatı kitabı mevcuttur. Çağdaş Türk ve Dünya Edebiyatı kitabı, hem üniversiteye hazırlıyor hem de 12. Sınıf derslerine yardımcı oluyor.

  AYT Sayısal Tüm Dersler Soru Bankası, AYT Sözel Tüm Dersler Soru Bankası, AYT Eşit Ağırlık Tüm Dersler Soru Bankası, Türev - İntegral Soru Bankası, Analitik Geometri Soru Bankası, Edebiyat Soru Bankası bu bölümdeki soru bankalarından birkaçıdır.

  AYT 12’li Eşit Ağırlık Deneme Seti, AYT 12’li Sözel Deneme Paketi, AYT 12’li Sayısal Deneme Seti, AYT 5’li Deneme Seti, İddialısına AYT Denemeleri Sözel, İddialısına AYT Denemeleri Sayısal, İddialısına AYT Denemeleri Eşit Ağırlık kitapları deneme serisinden birkaçıdır.

  “İddialısına Deneme Serisi” Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih 1, Tarih 2, Coğrafya 1, Coğrafya 2, Felsefe Grubu ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden oluşmaktadır.

  AYT Orta Geometri Cep Test ile sorular cepte, çözümler cepte!

  Filtreler Close
  Satıcılar
  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  50 TL Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  KAPIDA ÖDEME
  KAPIDA ÖDEME

  Kapıda nakit veya kredi kartı ile kolay ödeme

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası