Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  KÖŞE BİLGİ YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  AYT Kimya 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684196
  Köşe Bilgi Yayınları 15'li AYT Kimya Denemeleri
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  AYT Biyoloji 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684202
  KÖŞE BİLGİ YAYINLARI AYT BİYOLOJİ 15 BRANŞ DENEME - YENİ MÜFREDAT
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  AYT Fizik 15'li Branş Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684189
  AYT Fizik 15 Branş Denemesi 2020 Özel Köşebilgi Yayınları
  19,00 ₺ 16,15 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Ultra 3'lü Deneme Köşe Bilgi Yayınları

  9786057684172
  8.Sınıf LGS Ultra 3 Deneme Köşe Bilgi Yayınları
  19,90 ₺ 14,90 ₺

  KöşeBilgi Yayınları

  “Eğitimde Doğru Tercih”

  Geleceğin aydınlık dünyasında en önemli konu, eğitimdir. Toplumların geleceği de eğitimle belirlenir. Eğitilmiş nesillerin, bulundukları topluma ve ülkesine katkı sağlaması ancak bilgiyle mümkün olur.

  Köşebilgi Yayınları, bu gerçeğin farkında olarak “yenilikçi, özgün ve nitelikli yayın” anlayışı ile ortaokul ve lise öğrenimi gören öğrencilere yardımcı olmak amacıyla çalışmalarına başlamıştır.

  Kurumun bu anlayış çerçevesinde gerek öğretim programlarını gerekse sınav sistemlerini yakından takip etmektedir. Uzman eğitimci kadrosu ile yılların bilgi birikimi ve deneyimlerini yayınlarına yansıtmaktadır. Yayın sektöründe kısa bir sürede alanında yeni bir ses, yeni bir soluk, parlayan bir yıldız olmuş yayınlarıyla eğitim çevrelerince takdir toplamayı başarmıştır.

  KöşeBilgi Yayınları logosunu taşıyan bütün kitaplar; bilgi, donanım, deneyim ve öz veriyle sulanıp büyütülen fidanların birer meyvesidir. Değerli öğretmenler, geleceğine istediği yönde şekil vermeye çalışan öğrencilerin yanında onlara rehber olmaktadır. En seçkin yayıncılık adresi olmayı hedefleyerek “yenilikçi, özgün ve nitelikli olma” ilkesiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

  KöşeBilgi Yayınları kitapları; PISA, TIMSS, KANGURU ile uyumlu, güncel sorular ve mantık, muhakeme geliştiren yeni tarz sorularla güçlü içeriklerden oluşmaktadır.

  Aynı zamanda dijitale entegre olarak video çözümleri sunmaktadır. Kitaplarındaki soruların video çözümlerine mobil cihazlardan ulaşılmaktadır ve video çözümleri sürekli güncellenmektedir.

  KöşeBilgi Yayınları deneme sınavları, branşının en yüksek bilgi birikimine sahip öğretmenler tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca akıllı tahta uygulaması da bulunuyor.

  Ortaokul kategorisi; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Fen Bilgisi, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Matematik, Sosyal Bilgiler, Türkçe Soru Bankası kitaplarından oluşmaktadır. 5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf ve 8. Sınıf için yayınları mevcuttur.

  Soru Bankası, MEB’in yeni tarz sorularıyla oluşturulmuş, mantık muhakeme becerisini geliştiren sorularla hazırlanmıştır. PISA, TIMSS, KANGURU testleri, genel tarama testleri ve yeni nesil sorularla, çek kopar özelliği de sunuyor.

  Soru Bankası içeriğinde; konu özeti, kazanım bazlı testler, ünite değerlendirme testleri, MEB kitapları ve sınavlarında kullanılan kalıp cümleleri içeren diyalog soruları, her konuyu anlamaya yönelik etkinlikler ve çözümler bulunuyor. Aynı zamanda konu ve soruyu anlamaya yönelik görsel sorular zorluk derecesine göre farklı testlerle hazırlanmıştır.

  Her sınıf için hazırlanmış “Yaz Eğitim Kampı Tatil Kitabı” tatil tekrarlarıyla öğrenciyi güncel tutuyor. Kitap içeriğinde etkinlikler, akıl ve zekâ oyunları, konu özetleri, hazır bulunuşluk testleri bulunuyor. Fasiküllerden oluşan kitap, MEB’in yeni tarz sorularıyla hazırlanmıştır.

  “Ultra Soru Bankası” seti her ders için hazırlanmış kitaplardan oluşuyor. Testlerde her zorluk derecesinde soru modelleri mevcuttur. Kitap yarım sayfa ve tam sayfa LGS tarzı sorular ile içerik zenginleştirilmiştir. Deney ve yoruma dayalı sorular ağırlıkta olup öğrencilerin düşünme becerilerini geliştirmesine katkı sağlayacaktır.

  Ultra Soru Bankası; Fen Bilimleri, İngilizce, Matematik, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Paragraf ve Anlam Bilgisi başlıklarıyla sunuluyor.

  TYT kategorisi, “Elit Karma Denemeler” ve “Her Bedende Sorular” serisinden oluşuyor.

  “Elit Karma TYT 8 Fasikül Deneme” video çözümlü olarak sunuluyor. Kitap,  %100 ÖSYM tarzında yeni nesil sorulardan oluşuyor.

  “Her Bedende Sorular” kitabı Fizik, Matematik dersleri için konular ayrılarak seri şeklinde hazırlanmıştır. Kolay, orta ve zor seviyelerden oluşan sorular, öğrencileri üniversiteye hazırlıyor.

  “TYT 4 Fasikül Deneme” kitabı, MEB sınav kitapçığına benzer 4 adet sayısal ve sözel tamamı yeni nesil sorulardan hazırlanmış, fasikül denemelerden oluşuyor.

  AYT kategorisi, 10’lu AYT Denemeleri, 15’li AYT Biyoloji Denemeleri, 15’li AYT Fizik Denemeleri, 15’li AYT Kimya Denemeleri ve Elit Karma Denemeler kitaplarından oluşuyor.

  “10’lu AYT Denemeleri” MEB’in son açıkladığı AYT müfredatına göre hazırlanmıştır.

  “Elit Karma Denemeler” güncellenmiş baskıyla sunuluyor. MEB’in son açıkladığı AYT göre hazırlanmıştır.

  KöşeBilgi Yayınları, çalışmalarını dijitale entegre ederek eğitim teknolojileri kapsamında yayınlarını sunuyor. Akıllı tahta, www.kutuphane.kosebilgi.com adresi üzerinden üyelere ücretsiz olarak kullanım imkanı veriyor. Sisteme giriş yaptıktan sonra tüm branşlara ait kitaplar sistem üzerinden sıralanıyor.

  Video çözümlerine tüm mobil cihazlar üzerinden ulaşmak mümkün. Kitaplarındaki tüm soruların videoları uygulama üzerinde bulunuyor. Uygulama, App Store ve Google Play üzerinden indiriliyor.

  Aynı zamanda değerlendirme sınavları, ölçme ve değerlendirme başlığıyla öğrencilerin sistem üzerinden kendilerini analiz etme imkânı tanıyor. Sistemde sınav takvimi, ortaokul kazanımları, lise ve ara sınıf kazanımları, değerlendirme sistemi şeklinde sıralanıyor.

  Filtreler Close
  Satıcılar