Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  OKYANUS YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Fen Bilimleri Update Soru Bankası Okyanus Yayınları

  9786057832894
  Okyanus Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri 1. Dönem Update İnfografik Soru Bankası
  24,00 ₺ 19,20 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Matematik Update Soru Bankası Okyanus Yayınları

  9786057832900
  8. Sınıf Update Matematik İnfografik Soru Bankası (1. Dönem)
  28,00 ₺ 22,40 ₺

  Okyanus Yayıncılık

  1979 yılından itibaren eğitim alanında hizmet veren ve bu alanda önemli bir tecrübeye sahip bir kurumun yayıncılık kolu olarak faaliyet gösteren Okyanus Yayıncılık, ilkokul, ortaokul ve liseler için sınavlara hazırlık ve okula yardımcı ders kitapları hazırlamak amacıyla kurulmuştur.

  Okyanus Yayıncılık, öğrencilerin ders konularını daha iyi, daha detaylı ve daha kolay öğrenmesine yardımcı olacak yayınlar çıkarmayı kendine görev edinmiştir.

  Eğitim bir yaşam biçimidir...

  Okyanus Yayıncılık, ülkenin gençlerinin eğitimine katkıda bulunarak onları geleceğe en iyi şekilde hazırlama misyonuyla kurulmuştur. Kendileri de eğitimci olan kurucular, eğitim yayıncılığını bir yaşam tarzı olarak benimsemektedir.

  Okyanus Yayıncılık, Türk Milli Eğitimi’nin genel amaç ve ilkelerinden taviz vermemesinin yanı sıra, birlikte çalıştığı kurumlarla iş birliğinin ötesinde “kader birliği” yapması, yenilikçiliği temel değer olarak benimsemesi ve yatırım yaptığı her alanda en iyi olmak için mücadele vermesi sayesinde, kurumsal hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

  Okyanus Yayıncılık eğitim materyalleri; Soru Bankaları, Denemeler ve Yaprak Testler, Konu Anlatımları başlıklarından oluşuyor ve tamamı video çözümlü olarak sunuluyor. Yaklaşık 200.000’i aşkın çözüm videoları ile bu alana öncülük etmektedir.

  Neden Okyanus?

  Gençleri anlayan, öğrenmeyi kolaylaştıran yayınevi...

  Gençleri anlamayı yayıncılık faaliyetlerinin merkezine koyan Okyanus Yayıncılık, eğitimi kolaylaştırma hedefiyle uyumlu olarak ortaokul ve lise öğrencilerinin öğrenme zorluğunu aşmasına yardımcı olan yenilikçi yayınlar hazırlamaktadır.

  Öğrenmeyi kolaylaştıran Özel Ders Konseptli Kitaplar, 40 Seans kitaplarının yanı sıra, Akıllı Öğretim sitesinde soru bankası kitaplarında yer alan soruların çözümlerinin videolarına da yer vererek, öğrencilerin ve öğretmenlerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

  Okyanus Yayıncılık ile öğrenmenin ve öğretmenin çok daha kolay olduğu yeni bir dünyayı keşfedin… Okyanus Yayıncılık ilköğretim, ortaöğretim, lise grubu ve üniversite hazırlık kademelerinde çok çeşitli kaynaklarla gençlerin yanında!

  YKS 1. Oturum AYT yayınları; deneme soru bankası, çalışma kitabı ve konu anlatımı ile sunuluyor.

  “TYT 40 Seans Serisi” Biyoloji, Fizik, Kimya, Geometri Matematik dersleri için hazırlanmıştır. Stratejik konu özetli, yeni tarz sorular ve çözümlü örneklerle zenginleştirilmiş, öğrenci soruları ve soru çözüm videolarıyla içeriği zenginleştirilmiştir. Bu kitap, Milli Eğitim Bakanlığının yeni öğretim programı esas alınarak ve TYT’nin özellikleri göz önünde bulundurularak kaleme alınmıştır. TYT’deki soruların %70’ini oluşturan kolay, kolay ve normal sorular içermektedir.

  “Sanki Gerçek 6 TYT Denemesi” tümü özel taktikli ve video çözümlü olarak sunuluyor. 6'lı TYT Denemesi zorluk derecesi orta ve yüksek düzey öğrencilere göre hazırlanmıştır. ÖSYM'nin yeni tarz sorularını da içeriyor.

  “TYT Master 3 Deneme” tümü özel taktikli ve video çözümlü olarak sunuluyor. ÖSYM’nin klasik soru tiplerinin yanında yeni tarz sorular da içermektedir. Hedefini yüksek tutan öğrenciler için hazırlanan sorular, ileri düzey sorularla harmanlanmış.

  YKS 2. Oturum AYT yayınları; Çalışma Kitabı, Soru Bankası, Konu Anlatımı ve Branş Denemeleri olarak sunuluyor.

  “Sanki Gerçek 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Deneme” kitabı, YKS sisteminin müfredatına tamamen uygun olup ÖSYM’nin klasik soru tipleri yanında yeni tarz sorular içermektedir. Zorluk düzeyi orta seviye olan kitap ÖSYM ayarında hazırlanmıştır.

  “AYT Master 3 Deneme”, YKS sisteminin müfredatına tamamen uygun olarak hazırlanmış ve ÖSYM’nin klasik soru tiplerinin yanında yeni tarz sorular da içermektedir.

  8. Sınıf için hazırlanmış Update Serisi, Master Soru Bankası Serisi, Classmate Serisi, Pre Master yayınları bulunuyor.

  “Master Soru Bankası” her ders için hazırlanmış ve yeni nesil sorulardan oluşmuştur. Soru Bankası; PISA, TIMSS sınavları dikkate alınarak, yeni sınav sistemine uygun beceri temelli eğitim modeline %100 uygun olarak hazırlanmıştır. Ayrıca ünite sonlarında mobil optik uygulama, her bir sorunun video çözümü ve akıllı tahta uygulaması ile zengin bir içerikten oluşmaktadır.


  “Master 20 Matematik  Denemesi” 8 sarmal, 6 ünite ve 6 genel deneme olmak üzere toplam 20 denemeden oluşmaktadır. PISA, TIMSS ve mantık muhakeme destekli Master Matematik Denemesi'nde soruların zorluk derecesinde MEB örnek soruları dikkate alınmıştır. Ayrıca video çözümlü olarak sunulmaktadır.


  Okyanus Yayınları her deneme kitabı için mobil optik uygulama vardır ve soruların video çözümlerine akilliogretim.com'dan ulaşılabiliyor. Ayrıca denemelerin konu dağılımına arka kapakta bulunan kare barkodu okutarak da ulaşılabilir.

  Filtreler Close
  Satıcılar