75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Paragrafın Şifresi Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  YKS Modüler Soru Bankası Paragrafın Şifresi Yayınları

  9786056419621
  PARAGRAFIN ŞİFRESİ YAYINLARI PARAGRAF MODÜLER SORU BANKASI
  42,00 ₺ 35,70 ₺

  Paragrafın Şifresi Yayınları

  “ Herkes için paragraf”

  2013’te kurulan Paragrafın Şifresi Yayınları, tek alan üzerine kurulmuş ilk yayınevidir. Paragrafın Şifresi Yayınları, paragraf alanında yazılmış 21 özgün metotla ve modüler tarzla bir ilk olma özelliğine sahip yayınlarıyla öne çıkmaktadır. Türkiye'nin her noktasına ulaşmak için güçlü ve geniş bir dağıtım ağı vardır.

  Paragrafın Şifresi kitaplarındaki her soru metni, en seçkin metinler özenle taranarak hazırlanmaktadır. Birçok soru metni sınavlarda birebir çıkmaktadır. ÖSYM'nin soru metinlerini ve soru tiplerini tam karşılayan sorularıyla, yeni ve kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Özellikle özgün metotlarıyla fark yaratan kitapları, ÖSYM'nin soru tipleriyle eşleşen özelliğiyle Türkçe alanında doğru bir kaynak olduğunu ispatlamıştır.

  Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde öğrenciler sınavlara Paragrafın Şifresi’yle hazırlanıyor. Birçok öğretmen, paragraf anlatımlarında Paragrafın Şifresi kitaplarını kaynak olarak kullanıyor.

  Paragrafın Şifresi Yayınları, kitap yazarları Türkçe Öğretmeni Mehmet Vicdan’dır. Kendisi 2000 yılında Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görevine başladı. “Türk Dili ve Edebiyatı Öğretim Programlarında Dil Bilim ve Gösterge Bilimin Etkileri” isimli bir tez çalışması da bulunuyor. Türkçe öğretim programları üzerinde çeşitli sempozyumlara katılarak bildiriler sundu. Uzmanlık alanı metin çözümlemeyi ÖSYM’nin paragraf soruları üzerine yönelterek paragraf sorularının çözümüne yönelik özgün ve bilimsel metotlar geliştirdi. Bu metotları “Paragrafın Şifresi” adıyla kitaplaştırıp metotlarının patentini aldı. Halihazırda Türkçe, Paragraf, Dil Bilgisi ve Deneme Kitaplarından oluşan toplan 8 eserle sınavlara hazırlanan öğrencilere ışık olmaya ve güncel eserler üretmeye devam ediyor. Aynı zamanda Youtube kanalı üzerinden videolarıyla öğrencilere destek oluyor. En büyük hobisi paragraf sorusu üretmek ve çözmek olan Mehmet Vicdan, aktif olarak öğretmenlik mesleğini de sürdürmektedir.

  Paragrafın Şifresi ile tam isabet sorular!

  8. Sınıf yayınlarından bazıları şunlardır.

  “Yeni Nesil Paragrafın Şifresi - Sözel Mantık & Muhakeme” kitabı liselere geçiş için PISA tarzı sorularla hazırlanmıştır. İçeriğinde görsel okuma metodu, anlam bilgisi metodu, söz öbeği metodu, tablo ve grafik yorumlama, ikiye bölme metodu, ana düşünce metodu şeklinde konu başlıkları mevcuttur.

  “Yeni Nesil Türkçe Soru Bankası” kitabı, nitelikli liselere giriş için beceri temelli sorularla hazırlanmıştır. İçeriğinde paragraf, görsel okuma, sözel mantık, tablo ve grafik yorumlama, dilbilgisi, cümlede anlam, söz sanatları, görsel okuma ve yorumlama, yazım kuralları, fiilimsiler, metin türleri başlıklarıyla sorular oluşturulmuştur.

  “Yeni Nesil Sözel Yetenek Soru Bankası” kitabı, nitelikli liselere giriş için beceri temelli sorularla hazırlanmıştır. Eylemde çatı, cümle türleri, anlatım bozuklukları, paragrafta anlam, noktalama işaretleri, sözel mantık, görsel okuma ve yorumlama gibi ünite başlıklarına ayrılmış şekilde sunulmuştur.

  “Paragrafın Şifresi Türkçe 20 Fasikül Deneme” kitabı, tamamı yeni nesil sorularla donatılarak PISA tarzı sorularla nitelikli liselere girişin kapılarını aralıyor.

  “Paragrafya” kitabı, tüm sınavlar için ÖSYM tarzında sorularla 3 etaplı paragraf denemeleriyle hazırlanmıştır.

  YKS yayınları şu şekildedir:

  “Türkçe Denemeleri” kitabı, 20 TYT denemesinden oluşuyor. Akılı tahtaya uyumlu, video çözümleri de hazırlanmıştır. Kitabın üzerindeki karekodu ve mobil uygulamayla desteklenmiştir.

  “TYT Türkçe 20 Deneme” kitabı ÖSYM sorularına uygun yeni nesil sorularla harmanlanmıştır. Müfredatta yapılan değişikliklere göre hazırlanmıştır. YKS ve TYT’ye tam uyumlu sorular, Türk Dili ve Edebiyatı dersinde işlenen konu ve kazanımlar temel alınarak yazılmıştır.

  “Paragrafın Şifresi Dil Bilgisi” kitabı, konu anlatımlı soru bankası ve çözümlü denemelerle hazırlanmıştır. ÖSYM sorularına uygun ve ÖSYM’nin tüm sınavları için bir kaynak niteliğindedir. Ayrıca okula yardımcı olur ve sınavlara hazırlar.

  “Modüler Soru Bankası” kitabı, YKS, TYT, KPSS, ALES gibi ÖSYM’nin yaptığı tüm sınavlar içi kaynak niteliğindedir. Yeni müfredata uygun şekilde hazırlanan sorular hem okula yardımcı olur hem de sınavlara öğrenciyi hazırlar.

  “Metot Anlatımlı Soru Bankası” kitabı, ÖSYM tüm sınavları için ÖSYM tarzında sorularla hazırlanmıştır. Yeni müfredata uygun şekilde ele alınan sorular, YKS, TYT, KPSS ve ALES sınavları için geniş kapsamda fayda sağlar.

  “TYT Türkçe Soru Bankası” kitabı, akıllı tahtaya uyumlu %100 yeni nesil ve ÖSYM tarzında sorularla hazırlanmıştır.

  Paragrafın Şifresi Yayınları’nın kendi kitaplarından oluşturduğu setlerde bulunuyor.

  “İkisi Bir Arada”, “Süper Set”, “3’ü Bir Arada” , “Paragrafın Şifresi Deneme Seti”, “Paragrafın Şifresi 5’li Set” şeklinde isimlendirilmiştir.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası