Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  PRF PARAF YAYINLARI

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  TYT Elit Karma Denemeler Paraf Yayınları

  9786057806482
  TYT ELİT KARMA DENEMELER 8 FASİKÜL
  45,00 ₺ 38,25 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem 5+1 Adımda Antivirüs Deneme Paraf Yayınları

  9786057806550
  Paraf Yayınları 8. Sınıf LGS 1. Dönem 5 + 1 Adımda Antivirüs Deneme
  49,90 ₺ 42,42 ₺

  8. Sınıf LGS 1. Dönem Tüm Dersler 4'lü Deneme Paraf Yayınları

  9786057806574
  Paraf Yayınları LGS 4'lü Fasikül Deneme 2020 İlk Dönem | Yeni Müfredata Uygun! | Video Çözümlü!
  19,90 ₺ 16,92 ₺

  AYT 3'lü Deneme Paraf Yayınları

  9786057806567
  Paraf Yayınları AYT 3 Deneme| MEBin son açıkladığı AYT müfredatına göre hazırlanmıştır.| Video çözümlü
  12,90 ₺ 10,96 ₺

  Paraf Yayınları

  Hedefine Paraf At!

  PRF Yayınları, eğitim yayıncılığı serüvenine 2016 yılında başlamıştır. Yolculuğu, heybesindeki bilgi birikimlerini kitaplarla sunuyor ve her bir öğrencinin hayatına dokunuyor.

  Amacı, en iyisi ve en güzelini öğrencilerle buluşturarak, çıktığı bu değerli yolu paylaşarak anlamlı kılmak… Paraf Yayınları, her kitabı bir tuval olarak resmediyor. Bilgisini, birikim ve tecrübelerini işleyerek sunuyor. Bir sanatçı titizliğiyle kaynak ve dokümanlarını öğretmen ve öğrencilere büyük bir özveri ile ulaştırıyor.

  Bu bilgi yolu, heybesine kattığı güzel hikâyelerle büyümeye devam ediyor…

  PRF Yayınlarıortaöğretime hazırlık, liseye hazırlık, üniversiteye hazırlık kademelerinde kitap çeşitliliği ile çalışmalarını öğrenci ve öğretmenlerle buluşturuyor.

  Ortaokul 5. Sınıf kategorisinde; Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Kütüphanesi, Türkçe Soru Kütüphanesi, Fen Bilimleri Soru Kütüphanesi, Matematik Soru Kütüphanesi, Sosyal Bilgiler Soru Kütüphanesi yayınları bulunuyor.

  Soru Kütüphanesi Serisi, MEB kazanımlarına göre hazırlanmış çek - kopar testlerden oluşuyor. Aynı zamanda mobil kütüphane ve akıllı tahtaya uygun şekilde tasarlanmış. Öğrenilen konuyu pekiştirmeye yönelik testler alt başlıklarla desteklenerek, boşluk doldurma, eşleştirme, doğru yanlış ve yazılıya hazırlık etkinlikleriyle zenginleştirilmiştir.

  Pekiştirme ve geliştirme testlerine göre daha zor sorulardan oluşturulan Süper Test başlığı ile çözümlü sorulardan oluşuyor. Her ünite sonunda önceki ünitenin tamamını kapsayan karma tarama testleri, sayısal mantık ve muhakeme soruları, EBA pekiştirme ve geliştirme testleriyle dolu dolu bir içerik sunuyor.

  Aynı zamanda PISA, TIMSS, KANGURU tarzı sorularla soru kütüphanesi hakkını veriyor.

  6. Sınıf; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersleri için Soru Kütüphanesi’nden oluşuyor.

  Mantık ve muhakeme soruları, EBA pekiştirme ve geliştirme testleri, karma tarama testleri süper testler ile zengin bir içerik sunuyor.

  Aynı zamanda “Tüm Dersler Soru Bankası” da hazırlamıştır.

  7. Sınıf; İngilizce, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkçe Matematik Soru Kütüphanesi ve “Tüm Dersler Soru Kütüphanesi” kitaplarından oluşuyor.

  8. Sınıf; Soru Kütüphaneleri, Branş Denemeleri ve Fasikül Denemeleri kategorilerinden oluşuyor. İngilizce, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Tüm Dersler Soru Kütüphanesi kitaplarından oluşuyor.

  “5+1 Adımda LGS Antivirüs” kitabı, MEB’in son açıklamasına göre hazırlanan zengin, yeni nesil sorularla dolu ve video çözümleri de içeriyor.

  “LGS 4’Lü Fasikül Deneme”, “7 Fasikül Deneme”, “22 Branş Denemeleri”, “29 Branş Denemeleri” yayınları ile öğrenciler sınava hazırlanıyor.

  Lise grubunda; Coğrafya, Türkçe, Tarih, Biyoloji, Kimya Fizik, Türk Dili ve Edebiyatı, Matematik, Felsefe Soru Kütüphanesi kitapları bulunuyor.

  Her bir ders için hazırlanan “Soru Kütüphanesi”, içerikleriyle uyumlu yan bilgi ve örneklerle özet konu anlatımı sunarken farklı türlerde etkinlikler ile anlatımı zenginleştirmiştir.
  Aynı zamanda öğrenilen konuları pekiştirmeye yönelik alt başlıklara göre oluşturulmuş modüler testler ve ileri düzey sorulardan oluşan çözümlü özel testlerde içeriyor. 

  Yazılı sınav soruları, karma testler, genel tarama testleri, kazanım odaklı bilgiler ve koparılabilir özet bilgi fasikülü ile içinde yok yok.

  TYT kategorisi; Branş Denemeleri, Soru Kütüphanesi, Adım Adım Serisi, Branş Denemeleri, Fasikül Denemeleri’nden oluşuyor. Tüm yayınları, kaynak niteliğinde sunuluyor. Çok çeşitli kitapları ve zengin içeriğiyle öğrenciyi sınava en iyi en dolu şekilde hazırlıyor.

  AYT kategorisi; Branş Denemeleri, Soru Kütüphanesi, Adım Adım Serisi, Branş Denemeleri, Fasikül Denemeleri’nden oluşuyor.

  “Adım Adım Serisi” yeni başlayan öğrenciler için hazırlanmıştır. Özet konu anlatımları, çözümlü örnekler, modüler testler ve genel tarama testleri ile zenginleştirilmiştir.

  “Başarı Kampı” kitabı, yeni nesil sorularla ÖSYM tarzında hazırlanmış içeriğe sahiptir.

  “AYT Matematik Yeni Nesil 6+2 Denemesi” tamamı çözümlü fasikül denemelerden oluşuyor.

  “AYT Tüm Dersler 5’li Fasikül Deneme” sınav tadında yeni tarz sorularla oluşturulmuş ve öğrencileri Yüksek Öğretim Kurumu Sınavı’na hazırlıyor.

  “AYT Elit Karma Denemeler” video çözümlü 8 fasikül denemeden oluşuyor. ÖSYM tarzında yeni nesil sorularla harmanlanmış kitap, MEB’in açıkladığı son müfredata uygun içerikler barındırıyor.

  PRF Yayınları, kitap sorularının video çözümlerine mobil cihazlardan ulaşılıyor ve video çözümlerini ise sürekli güncelliyor. Akıllı tahta imkânı da bulunuyor ve akıllı tahtaya http://prfkutuphane.prfyayinlari.com adresinden ulaşılmasını sağlıyor.
  Aynı zamanda deneme sınavlarını, uzman kadrosu ile birlikte hazırlayarak ölçme ve değerlendirme sağlıyor.

  Filtreler Close
  Satıcılar