Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  TYT Planet Dil Bilgisi Soru Bankası Uzman Yayınları

  Üretici firma: UZMAN YAYINLARI
  PLANET

  Çalışma Planlı, Çözüm Net

  Uzman Ders Koçlarının Taktiği Eşliğinde Tamamı Video Çözümlü

  ÖSYM'nin Yeni Tarzında...  UZMAN YAYINLARI
  SKU: 9786050610239
  Satıcı: Hemensepette
  Eski fiyat: 58,90 ₺
  39,00 ₺
  i h
  ISBN No9786050610239
  YayıneviUzman Yayınları
  YazarKomisyon
  BranşTürkçe
  SınıfÜniversiteye Hazırlık
  SınıfTYT
  Sayfa Sayısı240
  Basım Tarihi2020
  Kitap Boyutu22,5 x 29,5
  Basım DiliTürkçe
  Kağıt1. Hamur
  Cilt DurumuAmerikan Kapak
  Kargo Bedeli49,90 TL üzeri kargo bedava
  Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunları da satın aldı

  TYT Planet Problem ve Paragraf Denemeleri Uzman Yayınları

  9786050610208
  Sevgili öğrencimiz,| Problem ve Paragraf üniversite sınavında sana en çok puan getirecek iki konu. |Ders koçlarımızın vereceği taktik ve stratejiler eşliğinde 30 Günlük Programla geleceğini değiştirebilirsin.
  45,00 ₺ 38,25 ₺

  5. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Defteri Hız Yayınları

  9786057814166
  5. SINIF FEN BİLİMLERİ ETKİNLİK DEFTERİ|Tüm temel kavramlar çeşitli şekilleriyle aşamalı bir şekilde sorgulanmıştır. Doğrudan MEB kazanımlarına uygun olarak ve tamamen sınav tarzında özgün sorulardan oluşur.
  36,00 ₺ 30,60 ₺

  TYT Türkçe Son 500 Soru Hız Yayınları

  9786057814500
  TYT SON 500 SORU TÜRKÇE
  19,90 ₺ 16,92 ₺

  TYT Kronometre Paragraf Soru Bankası Limit Yayınları

  9786052034286
  LİMİT YAYINLARI TYT KRONOMETRE PARAGRAF SORU BANKASI
  44,00 ₺ 24,90 ₺

  AYT Edebiyat Soru Bankası Limit Yayınları

  9786052750926
  LİMİT YAYINLARI AYT EDEBİYAT SORU BANKASI
  77,00 ₺ 43,90 ₺

  TYT Planet Dil Bilgisi Soru Bankası Uzman Yayınları

  PLANET SİSTEMİ SİZLERE HANGİ AVANTAJLARI SUNUYOR?

  Yaklaşık 20 yıldır üniversiteye hazırlık yayınları alanında genel yayın yönetmeni olarak çalışıyorum. Bu süreçte akademik kitaplardan ve bilimsel içerikli belgesellerden çok şey öğrendim, ama en fazla da 4 oğlumu üniversiteye hazırlama macerasından çok şey öğrendim. Aralarında Türkiye 3.sü olan da vardı, Türkiye 1.si olan da, orta düzey olan da vardı, zayıf olan da. Böylece her düzey öğrenciden birer öğrenciye koçluk yaparken sorunları neler ihtiyaçları neler, istekleri neler bunları bir de yaşayarak öğrendim. Daha önce hazırladığımız yayınlar Türkiye’nin dört bir tarafında yüzlerce eğitim kurumu ve yüz binlerce öğrenci tarafından kullanıldı. Bunlardan yüzü aşkın eğitim kurumunda öğretmen ve öğrencilere seminerler verdim, yayınlarla ilgili geri bildirimler aldım. Bu süreçte öğrendiğim ve geliştirdiğim stratejileri PLANET başlığı altında topladım.

  Planet Sistemi’nde holistik/bütüncül yaklaşıma dayandık ve özel ders sistemi ile beyin temelli öğrenme stratejilerini bir araya getirdik. Amacımız, sınava hazırlık sürecinde ihtiyaç duyduğunuz tüm uzmanlarla sizi buluşturmak. Özel dersin üstatları olan yazarlarımızın yanı sıra ders koçlarımız ve eğitim koçlarımızla birlikte beslenme, spor, beden ve ruh sağlığı uzmanları da youtube kanalımızda sizlere destek verecektir.

  Son yıllarda beyin üzerine yapılan araştırmalara dayalı olarak geliştirilen “Beyin Temelli Öğrenme”, daha etkin ve verimli öğrenme yollarını öğretmektedir bize. Bu araştırmalara göre öğrendiklerimizin çoğunu gün içinde unutuyoruz. Bunu engellemenin yolu gün içinde öğrendiklerimizi tekrar etmek ya da uygulamaktan geçer. Bunu için tüm üniteleri özel ders sisteminde olduğu gibi seanslara böldük. Bu seanslar sizin için aynı zamanda bir çalışma programının temelini oluşturacaktır.

  Nasıl özel derste öğrencilerimize önce bir seans ders anlatıyor ardından anlattığımız konuyla ilgili test veriyorsak ve çözemediğiniz soruları çözüyorsak Planet Sistemi’nde de aynısını yapıyoruz. Bunun için ders koçlarımız youtube kanalımızda ( www.youtube.com/uzmanyayinlaritv ) soru bankasındaki seanslarla paralel olarak size ders anlatıyor olacak.

  Sizin yapmanız gereken önce youtube kanalımızdan bir seans ders izlemek ve kısa bir teneffüs verdikten hemen sonra soru bankalarımızdan aynı seansın testlerini çözmek. Eğer dersi dinlediğiniz gibi test çözerseniz beyninizdeki bilgiler taze olduğu için canavar gibi öğrenirsiniz, verimli çalışmanın keyfini sürersiniz Uzman Yayınları TV’de dersi izledikten sonra test çözmeyi ne kadar ertelerseniz beyniniz o kadar unutur. Unutmak keyfinizi kaçırır, ders çalışma isteğinizi yok eder.

  Soru bankalarımızdaki tüm soruların video çözümünü de yaptı yazarlarımız. Püf noktası olan, birtakım özel bilgilerle çözülebilecek kimi soruları (ÖNERİ) soruları özel derste öğrencinin kulağına fısıldadığımız özel stratejilerle çözüyoruz. Çözemediğiniz ya da yanlış çözdüğünüz soruların video çözümünü mutlaka izlemelisiniz. Yanlış ve boşlarınızın oranı testin 3’te 1’ini oluşturuyorsa dersi yeniden izlemelisiniz. Böylece eksiklerinizi gidermiş, yanlışlarınızı düzeltmiş olacaksınız, başarı yolunda adım adım ilerleyeceksiniz.

  PLANET Sistemi’nin bir yansıması olarak soru bankalarımızın dipnotlarında size özel derslerde verilen sırları veriyoruz:
  • ÖSYM’nin nereden nasıl soru sorduğunu ve soracağını,
  • Konuya dair çok kritik bilgileri,
  • Ders çalışırken kullanacağınız etkili öğrenme stratejilerini,
  • Öğrencilerin sıkça düştüğü hataları, karıştırdığı bilgileri,
  • Test çözerken kullanacağınız teknik ve taktikleri.

  Özel dersin üstatları arasında yer alan yazarımız 2020 model “Dil Bilgisi Soru Bankası”nı sizin için kaleme aldı. Artık sıra sizde; içinizden geçen karamsar düşünceleri kovun, kalbinizi umutla doldurup yolunuza devam edin.

  Dipnot: Planet Sistemi’nin peyderpey devreye girecek özelliklerini uygulamaya yansıttığımızda açıklayacağız. YouTube kanalımızı ( www.youtube.com/uzmanyayinlaritv ) takipte kalın.

  .

  Ali Rıza Bayzan
  Akademik Yönetmen

  .

  Bayilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz: http://www.uzmanyayinlari.com/bayiler...

  Web: http://www.uzmanyayinlari.com/

  Instagram: https://www.instagram.com/uzmanyayinl...

  Facebook: https://www.facebook.com/uzmanyayinlari1

  YouTube Kanal: https://www.youtube.com/channel/UC-sKIxb8-auDB29nb5L5xCg

  .

  Yayınevi: Uzman Yayınları

  Yazar adı : Ramazan Efe Ay

  Cilt Bilgisi: Amerikan

  Kağıt Cinsi: 1. Hamur

  Sayfa Sayısı: 240

  Soru Sayısı: 1323

  Sınıfı: Üniversite Hazırlık

  Kitap Boyutları: 22 x 29 mm

  ISBN No: 9786050610239