75 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz !

Arama
TÜM KATEGORİLER
  Menu Close

  Üçdörtbeş Yayınları

  Olarak görüntüle Kafes Liste
  Göre sırala
  Görüntüle Sayfa başına

  TYT Fen Bilimleri 25'li Deneme ÜçDörtBeş Yayınları

  9786056959042
  ÜçDörtBeş Yayınları TYT Fen Bilimleri 25 Adet Deneme |2021 En Güncel Denemesi
  44,00 ₺ 37,40 ₺

  TYT Matematik 12'li Deneme ÜçDörtBeş Yayınları

  9786058229983
  ÜçDörtBeş Yayınları TYT Matematik 12 Adet Deneme |2021 En Güncel Denemesi
  44,00 ₺ 34,00 ₺

  TYT Türkçe 12'li Deneme ÜçDörtBeş Yayınları

  9786058116252
  ÜçDörtBeş Yayınları TYT Türkçe 12 Adet Deneme |2021 En Güncel Denemesi
  36,00 ₺ 30,60 ₺

  TYT Biyoloji Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları

  9786058116214
  2021 Model |ÖSYM Tarzında Hazırlanmış |Kazanım odaklı sorular ile konuyu öğren
  64,00 ₺ 54,40 ₺

  TYT Fizik Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları

  9786058116238
  Video Çözümlü |ÖSYM Tarzında Hazırlanmış |Kazanım odaklı sorular ile konuyu öğren|2021 yılı
  75,00 ₺ 63,75 ₺

  TYT Matematik Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları

  9786058136809
  TYT Matematik Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları güncel ÖSYM müfredatına uygun bir formatta hazırlanmıştır. |Bundan dolayı öğrenciler ve eğitmenlerin sınavda ne çıkacak, ne tarzda soru çıkacak gibi kaygıları da ortadan kalkmaktadır. |TYT Matematik soru bankası kitabının en büyük özelliği ise yeni soru tipleriyle ilgili bol örnekli açıklamaları öğrencilere ve öğretmenlere sunmasıdır.
  75,00 ₺ 63,75 ₺

  TYT Türkçe Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları

  9786058116221
  TYT Türkçe Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları güncel ÖSYM müfredatına uygun bir formatta hazırlanmıştır. |Bundan dolayı öğrenciler ve eğitmenlerin sınavda ne çıkacak, ne tarzda soru çıkacak gibi kaygıları da ortadan kalkmaktadır. |TYT Türkçe soru bankası kitabının en büyük özelliği ise yeni soru tipleriyle ilgili bol örnekli açıklamaları öğrencilere ve öğretmenlere sunmasıdır.
  75,00 ₺ 63,75 ₺

  TYT Türkçe Matematik Paketi Üçdörtbeş ve Uzman Yayınları

  150.001.00254
  TYT Türkçe Matematik Paketi |+| Stabilo Boss Original 3'lü Fosforlu Kalem|Üçdörtbeş ve Uzman Yayınları
  232,30 ₺ 139,90 ₺

  TYT Türkçe Seti

  150.001.00032
  TYT Türkçe Seti |Dilbilgisi Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları |Türkçe Soru Bankası Üçdörtbeş Yayınları |Paragraf Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları
  155,00 ₺ 144,90 ₺

  TYT-AYT Türkçe Soru Bankası Seti 2 Stabilo Kalem Hediyeli

  150.001.00034
  TYT-AYT Türkçe Soru Bankası Seti 2 Stabilo Kalem Hediyeli |Yeni Müfredat |Özet Konu Anlatımlı |Konu Uygulamaları
  115,00 ₺ 99,00 ₺

  Üçdörtbeş Yayınları

  Gençlerin eğitim hayatları kendi içindeyken çok uzun sürüyormuş gibi gelse de aslında oldukça kısa ve her bir günü tahmin edilemez kadar değerli bir süredir. Bu süre aynı zamanda onlara gençliklerini yaşamaları için de ayrılmalıdır. Bu nedenle de ders çalışırlarken buna ayrılmış zamanı en verimli şekilde kullanabilmelerini sağlayan bir yöntem izlenmelidir.

  Eski moda, geleneksel çalışma yöntemleri artık günümüzde hiçbir eğitmen ya da eğitim sektöründeki diğer uzmanlar tarafından tavsiye edilmiyor. En başarılı öğrencilerin her zaman uyanık olduğu bütün saatler boyunca başını kitabını kaldırmadan çalışanlar değil de sosyal hayatlarına ara vermeden disiplinli ve verimli bir şekilde çalışanlar olduğunu her yıl görüyoruz.

  Verimli çalışmanın önemli olduğunu biliyoruz fakat öğrencilerin bu çalışma yöntemlerini nasıl uygulayacakları hakkında ebeveynlerin ve kendilerinin pek fazla bir fikri olmuyor. İşte bu noktada yardımcı kaynakların ne kadar önemli olduğunu farkediyoruz. Okulda kullanılan ders kitapları dışında, öğrencileri yüksek öğrenim sınavlarına hazırlayan ek kaynakların hazırlanışı, uyguladıkları yöntemler ve yazarlarının uzmanlıkları ve tecrübeleri özellikle dikkat etmemiz gereken ayrıntılar arasında yer alıyor.

  Doğru kaynak öğrencileri içinde bulundukları yarışta binlercesinin önüne geçirebilir. Peki doğru kaynak diye bahsettiğimiz bu kitaplar neler içermeli? Bunların başında eğer konu anlatımlı bir kitaptan bahsediyorsak kesinlikle düzgün bir Türkçe, yalın ve net bir anlatım geliyor. Sayısal kaynaklarda dahi sade ve açık bir anlatım çok şey fark ettirir. Aslında sayısal alanları anlatmak çok daha büyük bir dil becerisi gerektirir. Kitap okurken öğrencilerin soru soramayacakları da göz önüne alındığında hiçbir soru ve kuşkuya yer vermeyecek bir şekilde anlatım kullanmak, gereksiz tekrarlardan kaçınmak ve önemli noktaları en çarpıcı şekilde verebilmek mühimdir.

  Bunların yanında kitabın sayfalarının tasarımı da eşit derecede önemli. Tasarım kısmına neredeyse her şey eklenebilir. Burada yazı karakterlerinin büyüklüğü ve renkleri, görsellerin kullanış biçimi, sayfaların ne şekilde kullanıldığı gibi kulağa aslında önemsiz gelen ama doğru bir şekilde kullanıldığında öğrenme hızını arttıracak ve bilgilerin akılda kalmasını sağlayacak detaylardan bahsediyoruz.

  Kısacası doğru kaynak öğrencilere çalışırken vakit kaybına sebep olmayacak, konuları en temiz bir şekilde anlatarak önemli noktaları verecek, örnek soru çözümleriyle soru çözmeye ve deneme testlerine hazırlayacak kitaplardır. Soru bankalarında ise öğrencilere soru çözme yeteneği ve hızı kazandırma amacı taşıyan bir tasarım aranır. Son olarak da deneme sınavı seçkilerinde gerçek sınavlara olabildiğince yakın bir şekilde hazırlanmış sınavlar aramalısınız, böylece öğrenciler kendi seviyelerin olacak en gerçekçi bir şekilde öğrenerek kendilerini test edebilirler, konu bilgilerinde ya da sınav stratejilerindeki eksiklerini görerek bunları gidermek için çalışmaya başlayabilirler.

  Özellikle de yüksek öğrenime geçiş sınavlarında vakit oldukça az olduğu için yukarıda bahsettiğimiz türden verimli ve stratejik bir çalışmaya eşlik edebilecek kitapların varlığı gereklidir. Yükseköğretime geçiş sınavlarında kullanılan ek kaynaklarında nitelik her daim niceliğin önünde olmalıdır. Öğrenciler çalışma odalarını ve çantaların önlerine gelen her kitapla doldurmak yerine kendilerine disiplin kazandıracak doğru kaynakları tercih etmeliler.

  Doğru kaynak tanımına en uygun kitaplara imza atan Üçdörtbeş Yayınları tarafından basılan, eğitim sektöründe çalışan uzmanlar tarafından tavsiye edilen kaynaklar örnek verilebilir. Uzman ve tecrübeli bir kadroya sahip olan Üçdörtbeş Yayınları özellikle de yüksek öğrenime hazırlık  kitaplarında sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir. Modern eğitim anlayışını benimseyen, öğrencilerin sosyal hayatlarından fedakarlık yapmalarına gerek olmadan verimli bir çalışmayı destekleyen Üçdörtbeş Yayınları TYT ve AYT yardımcı kaynak kitapları koleksiyonu ile artık sadece bir tık uzağınızda. Üçdörtbeş Yayınları’nın en popüler ve en çok tavsiye edilen bazı yardımcı kaynakları şu şekilde

  • AYT

  Alan Yeterlilik Sınavı pek çok öğrencinin gözünü korkutuyor olsa da doğru bir şekilde hazırlanmış kaynaklar sayesinde başarı artık çok daha yakınınızda sayılır. Edebiyat, matematik, kimya ve fizik derslerindeki soru bankaları soru çözme hızınızı geliştirmeniz ve bilgi eksikliklerinizi görerek telafi etmeniz için idealdir. edebiyat, fen bilimleri ve matematik için hazırlanmış onlu denemeler ise sınav stratejinizi belirlemek için çok uygundur.

  • TYT

  On binlerce öğrenciye karşı yarışacağınız TYT sınavlarında başarılı olmak için Üçdörtbeş Yayınları’nın soru bankaları, 12’li denemelerinin yanı sıra tüm dersler için hazırlanmış paket setleri sizi bu serüvende başarıya götürecektir.

  HIZLI TESLİMAT
  HIZLI TESLİMAT

  75,00 ₺ ve Üzeri alışverişlerde kargo bedava

  3D SECURE ÖDEME
  3D SECURE ÖDEME

  Güvenilir ve kolay ödeme

  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

  256Bit SSL Sertifikası